Kontakt

admin

Mapka-przedstawiciele-acana
REGION 1
Krzysztof Adamski – Doradca Klienta Biznesowego
tel. kom.: +48 662 027 499
e-mail: k.adamski@acana.com.pl

REGION 2
Ewelina Kalinowska – Doradca Klienta Biznesowego
tel. kom.: +48 662 027 496
e-mail: e.kalinowska@acana.com.pl

REGION 3
Mariusz Gulatowski – Doradca Klienta Biznesowego
tel. kom.: +48 662 027 498
e-mail: m.gulatowski@acana.com.pl 

REGION 4

Barbara Melnyk – Doradca Klienta Biznesowego
tel. kom.: +48 662 027 495 
e-mail: b.melnyk@acana.com.pl 

REGION 5
Marcin Wojciechowski – Doradca Klienta Biznesowego
tel. kom.: +48 784 443 378
e-mail: m.wojciechowski@acana.com.pl 

REGION 6
Michał Pniak – Doradca Klienta Biznesowego
tel. kom.: +48 668 665 969
e-mail: m.pniak@acana.com.pl

REGION 7
Mateusz Toboła – Doradca Klienta Biznesowego
tel. kom.: +48 664 061 737
e-mail: m.tobola@acana.com.pl

KONTAKT Z BIUREM:

Małgorzata Siemko – Łukaszuk – Specjalista ds. Sprzedaży
Opiekun regionu: 1, 2, 7
tel.: 71 318 84 28 wew. 120
tel. kom.: +48 784 659 890
e-mail: m.siemko-lukaszuk@acana.com.pl

Paulina Reczuch – Specjalista ds. Sprzedaży
Opiekun regionu: 3, 4, 5, 6
tel.: 71 318 84 28 wew. 118
tel.kom.: +48 664 061 733
e-mail: p.reczuch@acana.com.pl

Barbara Melnyk – Specjalista ds. Sprzedaży
Opiekun regionu: 3, 6, 7
tel.: 71 318 84 28 wew. 104
tel.kom.: +48 602 306 518
e-mail: b.melnyk@acana.com.pl

 

„Administratorem podanych przez Państwa w powyższym formularzu danych osobowych jest  ACANA POLSKA Sp. z o.o. Sp. k., ul. Kasztanowa 9, 55-220 Jelcz-Laskowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS 0000707114. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres: rodo@acana.com.pl
Państwa dane będą przetwarzane:
–  w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj. w celu przygotowania oferty zgodnie z przesłanym zapytaniem.
Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj. w celu przygotowania oferty zgodnie z przesłanym zapytaniem. Dane te nie są zapisywane, ani nie będą wykorzystywane w innych celach.