Kariera

Acana Polska, dystrybutor najwyższej jakości produktów dla psów i kotów, poszukuje kandydatów na stanowiska:

Pracownik Działu Marketingu ACANA POLSKA

Jakie będą Twoje zadania?

  • prowadzenie serwisów www
  • wyceny i zamawianie materiałów reklamowych
  • opieka nad magazynem materiałów marketingowych
  • aranżowanie wystaw, szkoleń, targów – również zagranicznych
  • współpraca z Klientami w zakresie promocji marek Acana Polska
  • udział w eventach firmowych.

Oferujemy Ci:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i znanej marce
  • różnorodność działań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • umowę o pracę.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • radzisz sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami, jesteś kreatywny
  • wykazujesz inicjatywę i jesteś elastyczny
  • umiesz pracować w zespole, dzielić się wiedzą i doświadczeniem
  • planujesz i konsekwentnie realizujesz zadania
  • jesteś dyspozycyjny (czasem będziesz miał pracujący weekend)
  • masz prawo jazdy kat. B
  • znasz pakiet MS Office (Power Point, Excel, Word).

CV prosimy wysyłać na adres: contact@acana.com.pl

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Miejsce wykonywania pracy: Jelcz Laskowice (ok. 30 km od Wrocławia)

Jeśli masz bardzo dobre umiejętności handlowe, jesteś osobą otwartą na rozwój, z wysoką kulturą osobistą, znasz bardzo dobrze język angielski, to praca dla Ciebie.

Cel stanowiska: Rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych i realizacja celów sprzedażowych,

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów zagranicznych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Budowanie wizerunku firmy za granicą,
  • Udział w wystawach i targach zagranicznych,
  • Zagraniczne podróże służbowe,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia optymalnej oferty i serwisu obsługi dla Klientów eksportowych.

Oferujemy:

  • Pracę na etat,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia,
  • Narzędzia do pracy,
  • Możliwość awansu i rozwoju.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe handlowe,
  • znajomość Pakietu MS Office,
  • znajomość technik sprzedaży, negocjacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie biznesowym),
  • mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego i rosyjskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Doświadczenie: Sprzedażowe

  • bardzo dobre umiejętności handlowe,
  • nastawienie na wynik,
  • komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • otwartość,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

CV kandydata powinno zawierać podpisaną klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez Firmę Acana Polska, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

*CV bez podpisanej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będzie brane pod uwagę w procesie rekrutacji.