admin

Patent na bezpieczną podróż

Majówka to wspaniała okazja na wyjazd za miasto z rodziną. Rodziną, do której bardzo często należy także ukochany pies. Psy to zwierzęta stadne, naturalne jest dla nich zatem przebywanie w grupie. Tymczasem natłok codziennych obowiązków sprawia, że nasi czworonożni przyjaciele wiele godzin spędzają sami, czekając na nasz powrót z pracy czy szkoły.

Wycieczka jest doskonałą szansą, by im to wynagrodzić! Trawa, słońce, woda czy las to doskonałe otoczenie do odpoczynku i gwarancja relaksu nie tylko dla nas, ale także naszych psów. Jak sprawić, aby dotarcie samochodem na długo wyczekiwaną majówkę było bezpieczne zarówno dla nas jak i naszego psa?

Mamy na to Patent: wygodne szelki plus smycz z adapterem = bezpieczny i komfortowy zestaw 2 w 1 do samochodu i na spacer z psem.

2

Jeżeli Twój pies potrzebuje dużo ruchu i lubicie aktywnie spędzać czas to smycz joggingowa jest niezbędnym elementem wyposażenia, które należy zapakować ze sobą na wyjazd.

3

Akcesoria Patento Pet mają swój wyjątkowy Patent, który sprawi, że odkryjesz nowy wymiar przyjemności i bezpieczeństwa w czasie spacerów, podróży, biegania czy przejażdżki rowerem z Twoim czworonogiem.

W celu dopasowanie wybranego modelu dla swojego pupila, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta.

Wróć do listy aktualności