Czego szukać w przysmakach dla szczeniąt? - Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Czego szukać w przysmakach dla szczeniąt?

Przysmaki dla szczeniaka Acana Crunchy Treats

Jeśli witasz nowego domownika, jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, to włożenie wysiłku w odpowiedni trening pupila. Niezbędne będą do tego przysmaki dla szczeniąt! Szkolenie nie tylko pomaga budować relację z psem i wzmacnia więź, ale jest niezbędne, aby nauczyć szczeniaka podstawowych umiejętności. Dzięki temu wyrośnie na dobrze wychowanego psa. Poza tym, treningi z pupilem to świetny sposób na ćwiczenia umysłowe, zapewniające stymulację mózgu i zapobiegające nudzie. 

Podczas szkolenia, aby nauczyć szczeniaka nowej sztuczki lub zachęcić do pożądanego zachowania, smaczne psie przysmaki mogą być pozytywnym wzmocnieniem. Podając pupilowi pyszną przekąskę, gdy robi to, czego od niego oczekujesz, szczeniak uczy się, że jeśli zrobi to ponownie, otrzyma więcej przysmaków.

Czego warto szukać w przysmakach dla szczeniąt?

Ważne jest, aby wybrać przysmak treningowy, który będzie nie tylko wyjątkowo smakowity, ale także bezpieczny i zdrowy dla zwierzaka. Oto najważniejsze rzeczy, których powinieneś szukać w przysmaku dla swojego psa:

  • Pierwszym składnikiem powinno być mięso lub organ wewnętrzny – szczególnie wartościowa jest zdrowa i niezwykle smakowita wątroba
  • Upewnij się, że producent nie dodaje do przysmaków sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. 
  • Jeśli Twój szczeniak ma wrażliwy układ pokarmowy, wybierz przysmaki z pojedynczym źródłem białka zwierzęcego.

Nasze przysmaki ACANA Crunchy Treats są świetną opcją do szkolenia Twojego psa, ponieważ spełniają wszystkie powyższe kryteria. Przeznaczone są dla psów wszystkich ras w każdym wieku. To przysmaki dla szczeniąt, psów dorosłych, a także psich seniorów. Mają przepyszny smak, czyniąc nagradzanie pełnym frajdy. Ponadto wysokiej jakości składniki zwierzęce są składnikiem każdej z czterech receptur: smakowita wątroba oraz mięso. Dodatkowo zawierają bataty pozytywnie wpływające na układ pokarmowy. Bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów dodawanych w naszej kuchni, które mogłyby podrażnić delikatny układ trawienny szczeniaka. Podając przysmaki ACANA Crunchy Treats możesz mieć pewność, że dostarczasz swojemu pupilowi naprawdę zdrową, pożywną przekąskę. 

Pamiętaj, aby przysmaki podawać z umiarem. Powinny one stanowić maksymalnie 10% dziennej dawki pokarmowej Twojego zwierzaka. Pozostałe 90% musi pochodzić z kompletnej, pełnoporcjowej karmy. Jeśli musisz częściej podawać przysmak podczas treningu i obawiasz się, że możesz podawać swojemu psu za dużo, możesz połamać przysmaki na mniejsze kawałki. 

Przysmaki dla szczeniąt – moc pozytywnego wzmocnienia

W przypadku młodych szczeniąt, które uczą się dobrego zachowania i nowych sztuczek, konieczne mogą być dodatkowe wskazówki, jak zrobić to dobrze. Wówczas przydadzą się smaczne przysmaki do naprowadzania zwierzaka. Naprowadzanie ma miejsce wtedy, gdy zachęcasz szczeniaka do podążania nosem, trzymając w dłoni przysmak i prowadząc go do określonej pozycji. Przykładem tego jest nauczenie szczeniaka siadu. Trzymaj przysmak w dłoni i przesuwaj go przed nosem pupila w górę, nad jego głową. Nos powinien podążać za smakołykiem, powodując, że zadek szczeniaka naturalnie opadnie na ziemie, lokując go w pozycji siedzącej. Kiedy usiądzie, powinien zdobyć przysmak i mnóstwo słownych pochwał!

(z)Łap psie Smaki!

Wiesz, że teraz możesz otrzymać opakowanie przysmaków ACANA Crunchy Treats zupełnie za darmo? Wejdź na lapsmaki.pl, zapoznaj się z regulaminem promocji i odbierz bezpłatnie przysmaki dla pupila w jednym z punktów partnerskich w całej Polsce! Promocja ograniczona czasowo – śpiesz się, aby upolować! 

Zapisz się do newslettera

  • Otrzymaj 12% rabatu na pierwsze zakupy!
  • Bądź zawsze na bieżąco!
  • Nie przegap nowych treści

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress