Marysia Milczarek

Zabawki JOLLY PETS do zabawy w wodzie dla psa

Za oknem co raz ładniejsza pogoda, aż chce się wyjść z domu i aktywnie spędzić czas. Zwłaszcza, że od niedawna znów legalnie możemy korzystać z aktywności w lesie, czy na plaży. Jeśli Twój pies uwielbia się bawić na świeżym powietrzu, a w szczególności lubi zabawy w wodzie to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Zabawki JOLLY PETS, które po wrzuceniu do wody unoszą się, dzięki czemu zabawa z Twoim psem w wodzie nabierze innego wymiaru! 

Zabawki JOLLY PETS 

Nasze zabawki JOLLY PETS dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, aby móc sprawiać radość wszystkim zwierzakom – bez względu na rasę, czy ich wiek! Do wyboru mamy mnóstwo zabawek, które dostarczą Twojemu psu i Tobie niezapomnianych wrażeń, emocji i radości ze wspólnej zabawy! Część zabawek JOLLY PETS dostępnych w naszej ofercie świetnie sprawdzi się także w zabawie nad jeziorem, morzem, czy nad rzeką. Dzięki swoim unikalnym właściwościom unoszą się one na wodzie.

Zabawki JOLLY PETS unoszące się na wodzie dla psa

JOLLY PETS Futbolówka to doskonałe połączenie zabawki zarazem mocnej, jednak nie za ciężkiej. Dzięki czemu z łatwością możesz rzucać ją na dalekie odległości. Dodatkowo Futbolówka unosi się na wodzie, więc idealnie sprawdzi się jako zabawka do aportu nad jeziorem! 

JOLLY PETS Jajo jest jednocześnie super mocne oraz wytrzymałe. Jego wyjątkowy kształt powoduje, że nigdy nie wiesz gdzie upadnie. Pozwala to na ćwiczenie koordynacji ruchowej i zwinności Twojego psa. A do tego również unosi się na wodzie! Sprawdzi się znakomicie na weekendowych wyjazdach, wakacjach i szaleństwach w ogródku. 

JOLLY PETS Kula to jedna z naszych najbardziej wytrzymałych zabawek. Jeśli Twój pies to wulkan energii i twierdzisz, że nie istnieją zabawki, które poskromią jego pokłady energii. Koniecznie wypróbuj naszą Kulę! W tym filmiku zobaczycie na własne oczy jak sprawdza się w zabawie w wodzie oraz na dworze. 

Lubisz grać “w nogę” ze swoim pupilem, ale jeszcze nie trafiłeś na piłkę, która wytrzymałaby jego mocne szczęki? JOLLY PETS Piłka Nożna została stworzona z materiału JollyFlex®, który gwarantuje, że nawet po przebiciu piłka nie zniekształca się. Piłka również sprawdzi się w zabawie w wodzie ponieważ unosi się na niej! 

Jeśli Twój psiak uwielbia aportować w wodzie to JOLLY PETS Piłka ze sznurem będzie dla niego idealną zabawką. Dzięki temu, że piłka zamontowana jest na sznurze będziesz mógł rzucać nią na dalekie odległości, również do wody! 

JOLLY PETS Piłka z uchwytem to wytrzymała zabawka do przeciągania i aportowania, także w wodzie. Praktyczny uchwyt ułatwi rzucanie zabawki, ale także posłuży do przeciągania się nią. Dodatkowo Twój pies będzie mógł łatwiej złapać ją i przynieść z powrotem. 

To jeszcze nie koniec możliwości zabawy z Twoim psem w wodzie! JOLLY PETS Piłka w piłce również unosi się na wodzie, dzięki czemu z powodzeniem możesz zabrać ją ze sobą nad jezioro, czy nad morze, aby bawić się ze swoim psem. Piłka w piłce posłuży Wam również w domu jako zabawka, do której można włożyć smakołyk i zająć psa na dłużej. Więcej o zabawach w domu z psem pisaliśmy tutaj

Wróć do listy aktualności