Małgorzata Jakób

Mokra karma dla psów z całymi kawałkami mięsa

Evanger's Hand Packed

Evanger’s Hand Packed Udka z Kurczaka to smakowita mokra karma dla psów zawierająca całe kawałki mięsa wraz z kością.

Czy kości znajdujące się w tej formule są bezpieczne dla psów i czy mają jakieś właściwości zdrowotne?

Umieszczenie w puszce całego uda wraz z kością jest celowe. W diecie psa ważna jest obecność nie tylko mięsa mięśniowego ale również szpiku i kości, czyli tego, czym posiliłby się w naturze.

Jedzenie Evanger’s jest całkowicie bezpieczne, przygotowywane jest za pomocą procesu sterylizacji, podczas której mięso oraz kości poddawane są działaniu wysokiej temperatury oraz ciśnienia. Proces ten zapewnia nie tylko bezpieczeństwo biologiczne jedzenia. Dzięki  odpowiedniemu połączeniu wysokiej temperatury oraz ciśnienia kości zawarte w karmie są miękkie i lekkostrawne, łatwo się kruszą i nie łamią na kawałki z ostrymi krawędziami. Całe kości w karmie mocno podnoszą smakowitość, a dodatkowo są doskonałym naturalnym źródłem kluczowych składników odżywczych. Dostarczają cennych makro- i mikroelementów takich jak: wapń, magnez, fosfor i żelazo. Szpik kostny zawarty w kościach stanowi idealne źródło kwasów Omega-3 oraz Omega-6 niezbędnych w diecie naszych psów. 

Czy Evanger’s Hand Packed jest dla każdego psa? 

Posiłek zawierający w składzie całą kość nie jest zalecany dla psów ras małych i brachycefalicznych. Mogą one połykać kości bez ich uprzedniego przeżuwania. Nie oznacza to, że pies nie może zjeść takiego dania. Dla bezpieczeństwa radzimy, żeby kość przed podaniem podzielić na mniejsze kawałki.

Nasza mokra karma Evanger’s Hand Packed Udka z Kurczaka jest przygotowywana według oryginalnej receptury Dr Freda Evangera. Oparta na jednym źródle białka zwierzęcego, w związku z czym można ją podawać psom o wrażliwym układzie pokarmowym. W składzie zawiera aż 85% składników mięsnych, nie zawiera soli, konserwantów i sztucznych barwników. Stanowi doskonałe uzupełnienie suchej karmy. Jest idealna dla wszystkich psich niejadków.

Wróć do listy aktualności