Aneta Urbaniak

Już niedługo nowe formuły jedzenia Evanger’s

nowe-formuły-evangers

Każdy Pimpuś i Mruczuś – i mały, i duży – siada teraz grzecznie obok swego człowieka.

Każdy – jak jeden mąż – wykorzystuje swój wrodzony wdzięk, aby ludzki umysł odczytał wykrystalizowaną, niezakłóconą marzeniem o kiełbasie, psio-kocią myśl.

Jeden Pimpuś wyjątkowo grzecznie spędza popołudnie, drugi – postanawia oszczędzić nowe buty “pańciostwa”. Inny natomiast idzie w walory estetyczne i wykorzystuje swój puchaty ogon machając nim zamaszyście, czule spoglądając na swego największego miłośnika. Mruczuś z kolei odpuszcza kanapie, a sprawy “kuwetkowe” załatwia tam, gdzie jest dla nich jedyne słuszne – bo z nazwy – miejsce. Każdy z nich jednak zastanawia się, co jeszcze zrobić, aby jego człowiek zrozumiał?

Co poczynić, by człowiek pojął, że kiełbasowe – pimpkowe i mruczkowe – marzenie właśnie odchodzi w niepamięć?!

Oto przychodzimy na pomoc każdemu z licznego grona Pimpusiów i Mruczusiów. Choć bez równie pięknych oczu i bez puszystych ogonów, to ludzkim językiem mówimy wam, że już niedługo…

…WITAMY NOWE FORMUŁY JEDZENIA EVANGER’S!

Który Pimpek i Mruczek raz spróbował, ten wie, że szykuje się niezła uczta! 

W naszym sklepie on-line niebawem pojawią się nowości  amerykańskiej marki Evanger’s, które zdążyły już pokochać psy i koty zza Wielkiej Wody. Nowe formuły jedzenia Evanger’s to subtelne mięso królika, przepiórki, odżywczej kaczki, delikatnego łososia i niskotłuszczowego bawołu – psie i kocie receptory zwariowały?

Obserwujcie bacznie i już za chwilę spełniajcie “American Dream” Waszych Pimpków i Mruczków!

Wróć do listy aktualności