Nasze marki

Emilia

Biologicznie Odpowiednie Jedzenie  ACANA dla psów i kotów z naszej Kuchni NorthStar® w Kanadzie

ACANAACANA to kanadyjska sucha karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar® w Albercie. Wszystkie składniki w naszym Biologicznie Odpowiednim Jedzeniu pochodzą od sprawdzonych i zaufanych dostawców – farmerów i rybaków z całego świata. ACANA to karma z dużą zawartością składników mięsnych w proporcjach WholePrey. Obok mięsa mięśniowego w składzie Twój zwierzak znajdzie organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin.  Niskoglikemiczne świeże owoce i warzywa oraz zioła również dostarczają naturalnych składników odżywczych i niosą za sobą niski ładunek glikemiczny.

ACANA jest karmą dla wszystkich psów i kotów. Jedzenie dla psów obejmuje 4 linie:

ACANA Classics – to formuły dedykowane dla psów wszystkich ras i w każdym wieku, (za wyjątkiem ACANA Red Meat). ACANA Classics zawiera 50% składników mięsnych, a wśród nich Twój Pupil ma do wyboru bogatą w czerwone mięso ACANA Red Meat, ACANA Prairie Poultry przepełnioną świeżym mięsem drobiowym lub ACANA Wild Coast ze świeżymi rybami. Linia ACANA Classics zawiera dodatek niskoglikemicznego ciętego owsa/owsa bezłuskowego.

ACANA Dog – Wśród tej bezzbożowej linii znajdziesz m.in. karmę dla szczeniaków małych ras, karmę dla seniora, dla psów z nadwagą i bardziej aktywnych zwierzaków. Formuły zawierają od 60 do 75% mięsa: drób z chowu bezklatkowego, jaja i ryby poławiane w naturalnym środowisku.

ACANA Singles – Doskonała dla psów wrażliwych i z alergiami/nietolerancjami pokarmowymi. Twój pies ma do wyboru trzy monobiałkowe formuły, bez zbóż, które przepełnione są świeżym lub surowym mięsem w 50%. ACANA Grass-Fed Lamb z jagnięciną, ACANA Yorkshire Pork z wieprzowiną, ACANA Free-Run Duck z kaczką.

ACANA Highest Protein – Zapoznaj swojego czworonoga z bogactwem najlepszych składników mięsnych i wysoką zawartością białka zamkniętego w czterech formułach – ACANA Grasslands, ACANA Wild Prairie, ACANA Pacifica i ACANA Ranchlands. Wszystkie formuły z linii Highest Protein zawierają aż 70% składników zwierzęcych najwyższej jakości, bez dodatku składników zbożowych.

Dla kotów wszystkich ras i w każdym wieku oferujemy 3 bezzbożowe formuły, zawierające aż 75% składników mięsnych:

  • ACANA Wild Prairie z drobiem,
  • ACANA Pacifica z rybami oraz
  • ACANA Grasslands z drobiem i rybami.

Oferujemy również 4 formuły z dodatkiem owsa, sprofilowane pod kątem potrzeb Twojego mruczącego przyjaciela:

  • ACANA First Feast z drobiem, przeznaczona dla kociąt,
  • ACANA Homestead Harvest z drobiem, przeznaczona dla dorosłych kotów,
  • ACANA Bountiful Catch z rybami, przeznaczona dla dorosłych kotów,
  • ACANA Indoor Entrée z drobiem, rybami i królikiem, przeznaczona dla dorosłych kotów niewychodzących, doskonała także dla kotów kastrowanych/sterylizowanych.

Odwiedź nasz sklep i upoluj najlepszą formułę dla swojego pupila!