Emilia

Pestell – znakomite żwirki w nowych opakowaniach

Doskonale znane i cenione przez właścicieli kotów żwirki Pestell będą dostępne w nowych opakowaniach. Ci, którzy zdecydowali się na wypróbowanie kanadyjskich żwirków Pestell są zgodni co do ich wysokiej wydajności. Żwirki Pestell to produkty całkowicie naturalne, stworzone w 100% z kanadyjskiego bentonitu, które doskonale zbrylają się pod wpływem wilgoci i neutralizują nieprzyjemne zapachy. Ponadto struktura żwirków powoduje, że ograniczony jest efekt wynoszenia go przez kota z kuwety a w trakcie uzupełniania nie pyli się, pozostawiając otoczenie czyste i schludne.

Poza podstawową formułą – żwirkiem Easy Clean Naturalnym Sodowym i jego odpowiednikiem wzbogaconym o zapach pudru dla niemowląt – Easy Clean Baby Powder, w ofercie Pestell odnajdziemy także żwirki funkcyjne. Grupę tych produktów otwiera Pestell Easy Clean Probiotic, który jest pierwszym zbrylającym się żwirkiem, zawierającym naturalne, bezzarodnikowe probiotyki Bacillus, które pozostają uśpione do momentu kontaktu z wilgocią. Jest to pierwszy żwirek  eliminujący nieprzyjemny zapach u źródła poprzez likwidację bakterii nim one zaczną rosnąć. Żwirek Pestell Easy Clean Probiotic sprzedawany jest w poręcznym, estetycznym opakowaniu, które dzięki zastosowaniu technologii Velctro Press Lock może być one wielokrotnie szczelnie zamykane.

Żwirek Pestell Easy Clean Mega Sodowy to produkt całkowicie naturalny, wzbogacony o absorbującą nieprzyjemny zapach sodę oczyszczoną.

Pestell Easy Clean Low Track to żwirek zawierający większe granulki, co całkowicie eliminuje efekt przyczepiania się do łapek kota, dzięki czemu okolice kuwety jak i cała podłoga w naszym domu pozostają czyste.

Grupę żwirków funkcyjnych zamyka Pestell Life Mate – żwirek diagnostyczny, zawierający wskaźnik PH, zabarwiający się na inny kolor w momencie kiedy w organizmie Twojego kota pojawiają się problemy zdrowotne, związane ze zmianą PH w moczu. Dzięki temu żwirkowi jesteś w stanie zdiagnozować chorobę Twojego pupila zanim będzie za późno. Należy także pamiętać, że zmiany w moczu kota, utrzymujące się dłużej niż 3 dni należy niezwłocznie skonsultować z weterynarzem.

Cechą wspólną wszystkich żwirków Pestell, opartych na kanadyjskim bentonicie jest ich duża wydajność, dzięki czemu opakowanie wystarczy nam na dłużej niż w przypadku zastosowania konkurencyjnych produktów, co w efekcie spowoduje rzadsze zakupy i oszczędności w naszym portfelu.

Nie zwlekaj – wypróbuj żwirki Pestell  Easy Clean już dziś!

Wróć do listy aktualności