Dzień Kundelka - BO kochamy wszystkie psy! - Blog Acana Polska

Aktualności

Emilia

Dzień Kundelka – BO kochamy wszystkie psy!

Dzień Kundelka

Lubimy gościć na wystawach psów rasowych i podziwiać niesamowitą różnorodność w obrębie jednego gatunku! Niektóre psiaki wyglądają jakby należały do dwóch różnych…Można to zauważyć porównując chociażby berneńczyka i rasę chihuahua, a łączy je wspólny mianownik – wilk szary. Są też psy, których nie zobaczysz na ringu i nie dostają tytułów championa, ale w naszych sercach zajmują to samo, szczególne miejsce, co psy z rodowodami –  kochamy wszystkie psiaki! W dniu wejścia w życie Ustawy o Ochronie Zwierząt, corocznie celebrujemy również święto psów „wielorasowych” – Dzień Kundelka. Coraz częściej też Właściciele rasowych czworonogów adoptują Pupile ze schroniska i nierzadko są to właśnie kundelki.

Niezależnie też od wspomnianej na początku różnorodności, wszystkie psych mają te same potrzeby żywieniowe – łączy je anatomia i fizjologia ze wspólnym przodkiem, wilkiem. Dlatego ich dieta musi opierać się o różnorodne, świeże mięso, w proporcjach Whole Prey. Właśnie to dostarczamy z naszym jedzeniem ACANA i ORIJEN. W ich składzie znajdują się również niskoglikemiczne świeże owoce i warzywa – dodatkowe źródło naturalnych wartości odżywczych.

Nasze Biologicznie Odpowiedniej Jedzenie tworzymy z myślą o wszystkich psach, niezależnie od tego czy jest to zwierzak przynależący do konkretnej rasy, czy też jest to kundelek. ACANA i ORIJEN powstają z myślą o każdym, bo wszystkie tak samo kochamy! 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress