Nasze marki

Emilia

Lawendowe woreczki EARTH RATED na odchody z Kanady

Logo Earth Rated

Nic tak nie psuje humoru jak wdepnięcie w psią kupę. „Pamiątki” po psich spacerach to nie tylko problem natury estetycznej, ale przede wszystkim higienicznej. W odchodach naszych czworonożnych kompanów znajdują się bakterie (m.in. Salmonella, E. coli) i mogą pasożyty (tasiemce i glisty). Poza tym psie odchody mają kwaśny odczyn szkodliwy dla roślin.

Aby sprzątanie odchodów po naszych zwierzakach było bardziej komfortowe weź ze sobą na spacer woreczki na psie kupy od Earth Rated. Do Twojej decyzji pozostawiamy wybór czy mają one być bezzapachowe lub pachnące lawendą.

Dlaczego woreczki na psie odchody robią furorę wśród psiarzy?

– są pojemne, wytrzymałe i szczelne – nie musisz obawiać się, że rozerwą się w czasie spaceru,

– powstają w 65% z plastiku z recyklingu pokonsumpcyjnego – wybierające je, Ty także pomagasz zmniejszać liczbę plastikowych odpadów,

– w przypadku woreczków lawendowych niezwykle przyjemnie pachną  – zapewniamy, że zapach lawendy umili sprzątanie brzydko pachnących kupek!

Woreczki Earth Rated sprawdzą się również idealnie w sprzątaniu kociej kuwety, szczególnie w postaci reklamówek z wygodnymi rączkami. 

Earth Rated nie zapomina również o czystości i pielęgnacji samego pupila, oferując nawilżane, hipoalergiczne chusteczki dla psów i kotów.

Przekonaj się, jak ułatwić sobie życie z pupilem!