admin

Zarząd

Państwo Ewa i Dariusz Naworol to założyciele Firmy Acana Polska, którzy od 2001 roku wyznaczają kierunek jej rozwoju. To właśnie w biurach Zarządu zapadają najważniejsze decyzje dotyczące taktyki i strategii naszych działań, dlatego wstępować tam należy z najwyższą uwagą i gotowością do akcji.

Zarząd Acana Polska skupia w sobie moc i siłę sprawczą wszystkich pozostałych działów. Czy to ulepszenia w karmach, czy zadowolenie Klientów, czy dostawa produktów zza oceanu – przed czujnym i badawczym okiem Zarządu nic się nie ukryje. Sprostanie najwyższym wymaganiom, które stawiają przed zespołem Państwo Naworol, nie jest łatwe. Jednak dzięki nim Acana Polska zawsze uzyskuje 150% normy zadowolenia Klientów i 200% radości ich pupili!

Ewa Naworol

Ewa Naworol

Właściciel Firmy

Dariusz Naworol

Dariusz Naworol

Prezes Zarządu

„Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej Firmy Acana Polska. Zwierzęta zawsze były naszą pasją, dlatego z dumą i radością dostarczamy Miłośnikom Zwierząt w całej Polsce najlepsze karmy i akcesoria dla psów i kotów. Wierzymy, że w przypadku jakości nie należy iść na kompromisy, a Państwa zadowolenie i zdrowie Państwa pupili jest dla nas najważniejsze.

Dziękujemy za zaufanie, którym już od 20 lat obdarzają Państwo Firmę Acana Polska. To dzięki temu możemy ciągle się rozwijać i poszerzać naszą ofertę o innowacyjne produkty spełniające najwyższe światowe standardy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą!”

Ewa Naworol podpis
Dariusz Naworol podpis