Świąteczna promocja! Mamy prezent dla Twojego pupila - Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Świąteczna promocja! Mamy prezent dla Twojego pupila

Promocja świąteczny prezent dla psa lub kota

Świąteczny czas coraz bliżej. Zdecydowanie czas już rozpocząć planowanie prezentów dla najbliższych! Przy tym wszystkim nie zapominaj o prezencie dla swojego psa lub kota.  Jeśli nie masz jeszcze skompletowanych podarunków to mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość! Zmieniamy się w Świętego Mikołaja ;-) To oznacza tylko jedno: na Twojego pupila czeka od nas prezent! 

Świąteczna promocja – prezent dla pupila

W naszym sklepie internetowym uruchamiamy właśnie świąteczną promocję w ramach której możesz zdobyć wspaniałe prezenty dla psa lub kota na Gwiazdkę! Jesteśmy pewni, że Twój zwierzak ucieszy się z prezentu znalezionego pod choinką. Właśnie dlatego dajemy Ci okazję do jego otrzymania!

Jak zdobyć prezenty?

Posiadasz psa? Zrób zakupy na produkty dla psów dostępne w naszym asortymencie.

Jeśli Twoje zamówienie przekroczy wartość 200 zł, otrzymasz od nas zabawkę-niespodziankę dla psa amerykańskiej marki JOLLY PETS o wartości od 37 do 49 zł.

Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy powyżej 300 zł, Twój psiak otrzyma od nas zabawkę JOLLY PETS o wartości od 68 zł do aż 127 zł!

To naprawdę wyjątkowa okazja na zdobycie atrakcyjnych i wytrzymałych prezentów dla pupila. Jesteśmy pewni, że dostarczą mu mnóstwo radości, nie tylko podczas świąt.

Jeśli jesteś opiekunem kota, wystarczy, że złożysz zamówienie na kocie produkty przekraczające wartość 200 zł, a my dorzucimy liofilizowane przysmaki ORIJEN FDT dla kotów. To wyjątkowo smaczne przysmaki, pełne wartości odżywczych, o prostym, lecz pożądanym składzie. 100% liofilizowanego mięsa sprawi przyjemność każdemu kotu i zachęci do domowego polowania. 

Zapoznaj się najpierw ze szczegółowymi regulaminami: 

Dla psa →  Regulamin Promocji “Świąteczny Prezent dla Psa”

Dla kota → Regulamin Promocji “Świąteczny Prezent dla Kota”

… a następnie koniecznie wpadnij do nas na świąteczne zakupy i odbierz swój prezent!

Zgodnie ze zmianą w regulaminach, jednemu klientowi przysługuje możliwość pięciokrotnego skorzystania z zakupów na warunkach promocyjnych. Promocja dotyczy zamówień złożonych do 23.12.2020 r. lub do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress