admin

Nasza Firma

Jesteśmy dystrybutorem jakości, najwyższych standardów, pewności i zaufania. Już od 20 lat Acana Polska zapewnia Miłośnikom zwierząt dostęp do wysokiej klasy, różnorodnych artykułów dla psów i kotów. Zwierzęta są naszą pasją, dlatego pragniemy zaoferować im i ich Właścicielom bezkonkurencyjne i wyjątkowe produkty.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem:

  • Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia ORIJEN & ACANA
  • woreczków na odchody EARTH RATED
  • gryzaków dentystycznych WHIMZEES

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Jelcz-Laskowice. Tutaj odnajdą Państwo zarówno tętniące życiem Centrum Dowodzenia – biura, w których zajmujemy się obsługą Klientów z całej Polski, jak i Serce firmy Acana Polska – magazyn, w którym przechowujemy całą naszą tajemnicę i klucz do sukcesu – bezkonkurencyjne produkty najlepszych światowych marek.

Na terenie całego kraju reprezentuje nas “Sześciu Wspaniałych” – wykwalifikowanych Doradców Klientów Biznesowych, którzy dbają o to, aby w każdym regionie Polski miłośnicy zwierząt mogli sprawiać radość swoim pupilom i zadbać o ich zdrowie dzięki naszym produktom.

Jesteśmy rzetelni!

W trosce o jakość naszych usług, od 2009 r. Acana Polska nieprzerwanie uczestniczy w Programie Rzetelna Firma. Udostępniamy wszelkie dane o naszej działalności, ponieważ to właśnie na czytelnych zasadach współpracy ze wszystkimi Klientami i Kontrahentami zbudowaliśmy fundamenty firmy Acana Polska.

Pasja i zaangażowanie

Jedną z fundamentalnych zasad naszej działalności jest pasja i zaangażowanie. Wspieramy nie tylko profesjonalne hodowle psów, ale także schroniska oraz uczestniczymy w różnorodnych akcjach na rzecz zwierząt. Można śmiało powiedzieć, że nic co psie i kocie nie jest nam obce!

Zapisz