admin

Dział Marketingu

Żelazne zdyscyplinowanie i nieograniczona wyobraźnia – tak pokrótce można opisać Dział Marketingu Acana Polska.

Nad kreowaniem komunikacji marki i wyznaczaniem celów strategicznych czuwa Emilia Windysz-Kukiełka. Zarządzanie jakością komunikacji i tworzenie polityki marketingowej firmy w oparciu o długookresową strategię, to nie tylko jej praca, ale i pasja. Po godzinach testuje ofertę dla kotów: na szalonym Piorunie i statecznej Fecie. Dojrzałość biznesowa i analityczne podejście Emilii sprawiają, że ekipa kreatywna Acana Polska dokładnie wie, co i po co, robi to, co robi.

Aneta Urbaniak to nasza content creator. Łączy wiedzę marketingową z zamiłowaniem do czworonogów, prowadząc m.in. działania e-marketingowe. Social media, content marketing, SEO i UX writing nie zajmują jej głowy jedynie, gdy śpi i spaceruje z psem. Wie, że dobra reklama buduje świadomość i edukuje, bo wierzy, że nadal „content is king„.

Najprostszy szkic w dzieło sztuki zmienia Joanna Kita. Jej rysunki oraz kreacje cyfrowe pozwalają tworzyć wizualny przekaz wartości towarzyszących reprezentowanym markom. Prywatnie Joanna to pet parent uroczej bulterierki miniaturowej, chętnie wspierającej pracę całego marketingu – głównie poprzez testowanie produktów i brylowanie na firmowym Instagramie.

Profesjonalne szkolenia i doradztwo żywieniowe to domena Pauliny Tyczyńskiej, absolwentki medycyny weterynaryjnej, specjalizującej się w dietetyce psów i kotów. Paulina organizuje i prowadzi szkolenia produktowe oraz projekty edukacyjne na tematy związane z żywieniem i opieką nad zwierzętami. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera nasze kreatywne kreacje. 

W swojej pracy stawiamy na etyczny marketing. Pewność co do jakości i funkcjonalności oferowanych produktów sprawia, że z naszej strony, nie ma mowy o nieuczciwych trikach marketingowych czy umyślnym wprowadzaniu klientów w błąd. Wszystko, co robimy, czynimy w przekonaniu zaznajomienia miłośników zwierząt z najlepszymi produktami na rynku. 

Masz pomysł na współpracę reklamową lub projekty promocyjne?

Napisz do nas!

Kierownik Działu Marketingu: Emilia Windysz-Kukiełka, e.kukielka@acana.com.pl

Specjalistka ds. Marketingu: Aneta Urbaniak, a.urbaniak@acana.com.pl

Grafik/Projektant: Joanna Kita, j.kita@acana.com.pl

Specjalistka ds. Żywienia i Szkoleń: Paulina Tyczyńska, p.tyczynska@acana.com.pl

Zapisz

Zapisz