Nasze marki

Emilia

Biologicznie Odpowiednie Jedzenie ORIJEN dla psów i kotów z naszej Kuchni NorthStar® w Kanadzie

ORIJENORIJEN to kanadyjska sucha karma dla psów i kotów. ORIJEN tworzony jest w kuchni NorthStar® w Albercie. Wszystkie składniki zawarte w naszym Biologicznie Odpowiednim Jedzeniu pochodzą od sprawdzonych i zaufanych farmerów i rybaków, zapewniających najlepsze składniki na świecie.  ORIJEN to karma bez zbóż, przepełniona różnorodnym mięsem − stanowi ono co najmniej 85% składu, z czego 2/3 składników mięsnych jest świeże lub surowe, a 1/3 delikatnie dehydratyzowane.

Dzięki proporcjom WholePrey w sposób najbardziej naturalny i wysoce przyswajalny dostarczamy składników odżywczych. Niskoglikemiczne świeże owoce i warzywa oraz zioła dopełniają moc odżywczą ORIJEN, stanowiąc pozostałą część składu.

Wśród formuł naszej zdrowej i smacznej karmy ORIJEN dla psów znajdziesz przeznaczone zarówno dla szczeniąt czy seniorów, a także takie, którymi możesz odżywiać większość psów. Twój pies może rozkoszować się smakiem m.in. świeżego drobiu w ORIJEN ORIGINAL, surowych ryb w ORIJEN Six Fish, kompozycją czerwonych mięs w ORIJEN Regional Red, czy jagnięciną i dziczyzną w ORIJEN Tundra. 

ORIJEN dla kotów to 6 przepysznych receptur, ładujących mruczących czworonogów mocą odżywczego białka pochodzenia zwierzęcego, niezbędnego w diecie tych ścisłych mięsożerców. Start Biologicznie Odpowiedniej przygody zapewnisz pupilowi razem z ORIJEN Kitten przeznaczonym dla kociąt do 52. tygodnia życia, zawierającym aż 90% składników mięsnych. Dla kotów dorosłych wszystkich ras i w każdym wieku oferujemy ORIJEN Original Cat z drobiem, ORIJEN Regional Red Cat z czerwonymi mięsami, ORIJEN Six Fish Cat z rybami oraz ORIJEN Tundra z kaczką, rybami i dziczyzną. Dla kotów wymagających kontroli masy ciała i/lub mających tendencję do przybierania na wadze po kastracji/sterylizacji, polecamy ORIJEN Fit & Trim Cat z obniżoną zawartością tłuszczów, a tym samym kalorii.