admin

Dział Handlowy

Kompetencja, wiedza, wyrazisty przekaz – oto nasze zasady, które realizujemy w Dziale Handlowym. Jesteśmy odpowiedzialni za bezpośredni kontakt z Państwem, prezentację naszych produktów i profesjonalne doradztwo w zakresie żywienia i higieny zwierząt domowych.

Rozwój partnerstwa biznesowego to nasz kluczowy cel!

Acana Polska Dział Handlowy

Odpowiadamy za obsługę Klientów z całej Polski dlatego nasze niebieskie samochody BMW dzielnie przemierzają kraj wzdłuż i wszerz. O zarządzenie relacjami biznesowymi dbamy zespołowo: Marcin Wojciechowski, Kierownik Działu Handlowego, oraz Doradcy Klientów Biznesowych, pracujący w terenie, bezpośrednio przy kliencie. 

Czym zajmują się Krzysztof, Piotr S., Piotr W. i Mateusz?

Ich rola to coś więcej niż tylko sprzedaż produktów z naszej oferty. To współpraca strategiczna z klientami biznesowymi, nieustanne szkolenia, gotowość do udzielania odpowiedzi na trudne pytania i maksymalny poziom zaangażowania. 

  • Klienci z województw wielkopolskiego, lubuskiego i zachodnio-pomorskiego trafią pod opiekuńcze skrzydła Krzysztofa Adamskiego. Krzysztof związany jest z Acana Polska już przeszło 10 lat, a jego doświadczenie handlowe nadal łączy się z ogromnym entuzjazmem, wysoko cenionym przez klientów. 
  • O partnerów biznesowych z województw kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego, dba Piotr Spychalski, ceniony za pozytywne nastawienie i entuzjazm widoczny w pracy każdego dnia. Partnerów Biznesowych obdarza wsparciem od pierwszego kontaktu.
  • Na potrzeby partnerów biznesowych z województw mazowieckiego i lubelskiego odpowiada Piotr Wiśniewski, który także prywatnie uważa jedzenie ACANA i ORIJEN za najlepsze na rynku petfood. Tak podpowiada mu adoptowany kundelek, najlepszy przewodnik po rodzimym rynku zoologicznym. 
  • Mateusz Neter opiekuje się Klientami z województw śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Po godzinach pracy oddaje się pasjom, jakimi są piłka nożna i włoska motoryzacja. 

Chcesz nawiązać współpracę biznesową? 

Czekamy na Ciebie!


Kontakt

Kierownik Działu Handlowego: Marcin Wojciechowski, m.wojciechowski@acana.com.pl 

Doradcy Klienta Biznesowego

Zapisz

Zapisz