admin

Dział Handlowy

Kompetencja, wiedza, wyrazisty przekaz – oto nasze zasady, które realizujemy w Dziale Handlowym. Jesteśmy odpowiedzialni za bezpośredni kontakt z Państwem, prezentację naszych produktów i profesjonalne doradztwo w zakresie żywienia i higieny zwierząt domowych.

Rozwój partnerstwa biznesowego to nasz kluczowy cel!

Acana Polska Dział Handlowy

Odpowiadamy za obsługę Klientów z całej Polski dlatego nasze niebieskie samochody BMW dzielnie przemierzają kraj wzdłuż i wszerz. O zarządzenie relacjami biznesowymi dbamy zespołowo: Marcin Wojciechowski, Kierownik Działu Handlowego, oraz Doradcy Klientów Biznesowych, pracujący w terenie, bezpośrednio przy kliencie. 

Czym zajmują się Krzysztof, Piotr S., Piotr W., Konrad, Dariusz i Paulina?

Ich rola to coś więcej niż tylko sprzedaż produktów z naszej oferty. To współpraca strategiczna z klientami biznesowymi, nieustanne szkolenia, gotowość do udzielania odpowiedzi na trudne pytania i maksymalny poziom zaangażowania. 

  • Klienci z województw wielkopolskiego, lubuskiego i zachodnio-pomorskiego trafią pod opiekuńcze skrzydła Krzysztofa Adamskiego. Krzysztof związany jest z Acana Polska już przeszło 10 lat, a jego doświadczenie handlowe nadal łączy się z ogromnym entuzjazmem, wysoko cenionym przez klientów. 
  • O partnerów biznesowych z województw kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego, dba Piotr Spychalski, ceniony za pozytywne nastawienie i entuzjazm widoczny w pracy każdego dnia. Partnerów Biznesowych obdarza wsparciem od pierwszego kontaktu.
  • Na potrzeby partnerów biznesowych z województw mazowieckiego i lubelskiego odpowiada Piotr Wiśniewski, który także prywatnie uważa jedzenie ACANA i ORIJEN za najlepsze na rynku petfood. Tak podpowiada mu adoptowany kundelek, najlepszy przewodnik po rodzimym rynku zoologicznym. 
  • Kliencie z województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego znajdują się pod opieką Dariusza Kołodziejskiego, doświadczonego handlowca i zapalonego wędkarza.
  • Partnerzy biznesowi z Dolnego Śląska i Opolszczyzny mogą liczyć na wsparcie i pomocną dłoń Pauliny Reczuch, która wieloletnie wsparcie klientów z pozycji biura, zmieniła na bezpośredni kontakt i pracę w terenie, w czym odnajduje się znakomicie. Paulina to zawsze uśmiechnięta, gotowa na niebanalne rozwiązania autorka przepysznych, słodkich wypieków.  

Chcesz nawiązać współpracę biznesową? 

Czekamy na Ciebie!


Kontakt

Kierownik Działu Handlowego: Marcin Wojciechowski, m.wojciechowski@acana.com.pl 

Specjalista ds. Rozwoju Sieci: Patryk Paś, p.pas@acana.com.pl

Doradcy Klienta Biznesowego

Zapisz

Zapisz