admin

Dział Handlowy

Kompetencja, wiedza, wyrazisty przekaz – oto nasze zasady, które realizujemy w Dziale Handlowym. Jesteśmy odpowiedzialni za bezpośredni kontakt z Państwem, prezentację naszych produktów i profesjonalne doradztwo w zakresie żywienia i higieny zwierząt domowych.

Rozwój partnerstwa biznesowego to nasz kluczowy cel!

Acana Polska Dział Handlowy

Odpowiadamy za obsługę Klientów z całej Polski dlatego nasze niebieskie samochody BMW dzielnie przemierzają kraj wzdłuż i wszerz. O zarządzenie relacjami biznesowymi dbamy zespołowo: Marcin Wojciechowski, Kierownik Działu Handlowego, oraz sześcioro Doradców Klientów Biznesowych, pracujących w terenie, bezpośrednio przy kliencie. 

Czym zajmują się Krzysztof, Mariusz, Piotr, Norbert, Sabina i Natalia?

Nasza rola to coś więcej niż tylko sprzedaż produktów z naszej oferty. To współpraca strategiczna z klientami biznesowymi, nieustanne szkolenia, gotowość do udzielania odpowiedzi na trudne pytania i maksymalny poziom zaangażowania. 

  • Klienci z województw wielkopolskiego, lubuskiego i zachodnio-pomorskiego trafią pod opiekuńcze skrzydła Krzysztofa Adamskiego. Krzysztof związany jest z Acana Polska już przeszło 10 lat, a jego doświadczenie handlowe nadal łączy się z ogromnym entuzjazmem, wysoko cenionym przez klientów. 
  • Województwa pomorskie, warmińsko-mazurskie i podlaskie to teren Norberta Adamczuka i jego adoptowanej suczki Pyzy. Wrodzony instynkt doradczy pomaga Norbertowi efektywnie dbać o rozwój klientów i poszerzanie ich oferty sprzedażowej.
  • Sklepy zoologiczne na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie odwiedza Natalia Nowicka-Burz, kolorowy ptak naszego zespołu – zakochana w zwierzętach i relaksacyjnej mocy jogi. 
  • Teren województw śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego należy do Sabiny Urbanek – zootechniczki, zoofizjoterapeutki, masażystki koni, licencjonowanej jeździec i trenerki koni wyścigowych, opiekunki adoptowanego kundelka Askara, a przy tym profesjonalnej doradczyni klientów biznesowych. Poza doskonałymi umiejętnościami sprzedażowymi, Sabina urzeka naszych Partnerów wszechstronnością, wiedzą, pasją i niegasnącym zapałem.
  • Branża petfood w województwach mazowieckim oraz lubelskim rozwija się pod czujnym okiem Mariusza Gulatowskiego, doradcy uwielbianego przez Klientów, ambitnego, zdeterminowanego, a przy tym obdarzonego ogromnym poczuciem humoru. Mariuszowi w bieżącym rozeznaniu świata zoologicznego towarzyszy Elmo, młody Cavalier King Charles Spaniel. 
  • O partnerów biznesowych z województw kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego, dba Piotr Spychalski, ceniony za pozytywne nastawienie i entuzjazm widoczny w pracy każdego dnia. Partnerów Biznesowych obdarza wsparciem od pierwszego kontaktu. 

Partnerstwo Biznesowe z Klientami Sieciowymi

Na potrzeby partnerów sieciowych odpowiada Piotr Wiśniewski, Specjalista ds. Rozwoju Sieci. Piotr aktywnie słucha, wspiera i doradza klientom prowadzącym i pracującym w sieciowych sklepach zoologicznych. Sam uważa jedzenie ACANA i ORIJEN za najlepsze na rynku petfood. Po pracy czyta kryminały i spaceruje z adoptowanym kundelkiem, najlepszym przewodnikiem po rodzimym rynku zoologicznym. 

Chcesz nawiązać współpracę biznesową? 

Czekamy na Ciebie!


Kontakt

Kierownik Działu Handlowego: Marcin Wojciechowski, m.wojciechowski@acana.com.pl 

Specjalista ds. Rozwoju Sieci: Piotr Wiśniewski, p.wisniewski@acana.com.pl 

Doradcy Klienta Biznesowego

Zapisz

Zapisz