Jak wybrać jedzenie dla mięsożercy? - Blog Acana Polska

Aktualności

admin

Jak wybrać jedzenie dla mięsożercy?

Zadaj 3 mięsne pytania.

Psy domowe zbudowane są tak jak ich wspólny przodek, którym jest wilk szary. Dlatego wiemy, że ich dieta powinna składać się głównie z mięsa. Jak w takim razie sprawdzić, czy jedzenie które wybieramy dla naszego psa jest Biologicznie Odpowiednie? To proste, należy odpowiedzieć sobie na 3 mięsne pytania.

  1. Ile mięsa?

Jedzenie ACANA Heritage zawiera 60% – 75% mięsa w składzie, czyli dwa razy więcej niż konwencjonalne karmy dla psów.

  1. Ile świeżego mięsa?

1/3 mięsa w jedzeniu ACANA jest świeża, dostarczając tym samym wszystkich właściwości odżywczych, których potrzebuje Twój pies. (Pozostałe 2/3 to mięso dehydratyzowane, a więc pozbawione wody, aby skoncentrować naturalne źródło białka zwierzęcego)

  1. Ile rodzajów składników mięsnych?

Jedzenie ACANA Heritage bogate jest w składniki mięsne takie jak:

  • Kurczak z chowu bezklatkowego – mięso, wątroba, serce i nerki oraz szpik i chrząstki, świeże od regionalnych dostawców z kanadyjskiej Alberty.
  • Całe jaja ściółkowe dostarczane z lokalnych farm preriowych.
  • Stornia poławiana w naturalnym środowisku – świeża z północnych wybrzeży wyspy Vancouver

W naturze nie istnieje pojęcie „sztucznej suplementacji”. Psy i wilki dostarczają niezbędnych do życia składników odżywczych  spożywając upolowaną zdobycz w całości. Mięśnie, bogate w białko zwierzęce, wątrobę, nerki i żołądki, które dostarczają witamin i minerałów; szpik i chrząstki bogate w glukozaminę i chondroitynę.

Dzięki wysokiej zawartości mięsa i różnorodności diety WholePrey, ACANA dostarcza wartości odżywczych w naturalnej postaci. Jedynym suplementowanym składnikiem jest cynk.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wyślij e-mail na adres info@acana.com.pl, lub skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.
aktualnosc

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress