Jak wybrać jedzenie dla mięsożercy? - Blog Acana Polska

Aktualności

admin

Jak wybrać jedzenie dla mięsożercy?

Zadaj 3 mięsne pytania.

Psy domowe zbudowane są tak jak ich wspólny przodek, którym jest wilk szary. Dlatego wiemy, że ich dieta powinna składać się głównie z mięsa. Jak w takim razie sprawdzić, czy jedzenie które wybieramy dla naszego psa jest Biologicznie Odpowiednie? To proste, należy odpowiedzieć sobie na 3 mięsne pytania.

  1. Ile mięsa?

Jedzenie ACANA Heritage zawiera 60% – 75% mięsa w składzie, czyli dwa razy więcej niż konwencjonalne karmy dla psów.

  1. Ile świeżego mięsa?

1/3 mięsa w jedzeniu ACANA jest świeża, dostarczając tym samym wszystkich właściwości odżywczych, których potrzebuje Twój pies. (Pozostałe 2/3 to mięso dehydratyzowane, a więc pozbawione wody, aby skoncentrować naturalne źródło białka zwierzęcego)

  1. Ile rodzajów składników mięsnych?

Jedzenie ACANA Heritage bogate jest w składniki mięsne takie jak:

  • Kurczak z chowu bezklatkowego – mięso, wątroba, serce i nerki oraz szpik i chrząstki, świeże od regionalnych dostawców z kanadyjskiej Alberty.
  • Całe jaja ściółkowe dostarczane z lokalnych farm preriowych.
  • Stornia poławiana w naturalnym środowisku – świeża z północnych wybrzeży wyspy Vancouver

W naturze nie istnieje pojęcie „sztucznej suplementacji”. Psy i wilki dostarczają niezbędnych do życia składników odżywczych  spożywając upolowaną zdobycz w całości. Mięśnie, bogate w białko zwierzęce, wątrobę, nerki i żołądki, które dostarczają witamin i minerałów; szpik i chrząstki bogate w glukozaminę i chondroitynę.

Dzięki wysokiej zawartości mięsa i różnorodności diety WholePrey, ACANA dostarcza wartości odżywczych w naturalnej postaci. Jedynym suplementowanym składnikiem jest cynk.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wyślij e-mail na adres info@acana.com.pl, lub skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.
aktualnosc

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).