Emilia

JOLLY PETS – GWARANCJA MERDANIA OGONEM

Jolly Pets

Nie mogliśmy doczekać się i w końcu nastał ten moment – niezmiernie nam miło przedstawić nowość w ofercie ACANA POLSKA. Prosto zza oceanu dopłynęły do nas wyjątkowe zabawki dla psów od JOLLY PETS. Wybraliśmy tę markę, ponieważ tak jak wszystkie inne objęte naszą dystrybucją JOLLY PETS są wyjątkowe. Spośród szerokiej gamy zabawek Wasze psiaki mają do wyboru różnego rodzaju piłki i pluszaki. Wszystkie idealne do przeciągania, szarpania, aportowania. Są to zabawki, które stworzone są z wysoce odpornych materiałów, aby jak najdłużej cieszyć Twojego pupila zabawą.
Poznajcie 9 linii zabawek JOLLY PETS:

JP 1

JOLLY PETS PIŁKA NOŻNA
GOOOOOL!! Chcesz zagrać w nogę ze swoim pupilem? JOLLY PETS Piłka Nożna jest idealna zarówno dla małego, jak i dużego psa – wszystkie psiaki znajdą radość w zabawie naszą piłką! Tworzywo JollyFlex®, z którego jest wykonane gwarantuje, że nawet po przebiciu piłka nie zniekształca się.

JOLLY PETS PIŁKA Z UCHWYTEM
Gotowy do zabawy w przeciąganie ze swoim pupilem? Poręczny uchwyt ułatwi Ci trzymanie naszej piłki podczas zabawy z psiakiem. Tworzywo JollyFlex®, z którego jest wykonana, gwarantuje, że nawet po przebiciu piłka nie zniekształca się.

JP 3

JOLLY PETS PIŁKA ZE SZNUREM
Twój psiak lubi aportować w wodzie oraz bawić się z innymi psami? Jeśli tak, to koniecznie daj mu JOLLY PETS Piłka ze sznurem – jest idealna do kopania, przeciągania i rzucania, jednym słowem do każdej psiej zabawy. Piłka przesuwa się po sznurze tam i z powrotem i przy tym nigdy nie wypada. Tworzywo JollyFlex®, z którego jest wykonana, gwarantuje, że nawet po przebiciu piłka nie zniekształca się.

JP 4

JOLLY PETS PIŁKA W PIŁCE
Twój pies dostanie bzika na punkcie JOLLY PETS Piłka w piłce! Gwarancję wyśmienitej zabawy dostarczy forma piłki 2 w 1 – Twój ciekawski psiak będzie próbował zdobyć miękką piłkę znajdującą się wewnątrz wytrzymałej okrągłej obudowy, ale ona na pewno nie wypadnie! Aby urozmaicić zabawę możesz umieścić w środku smakowity przysmak.

JP 5

JOLLY PETS GRYZAK
Twój pies pokocha zabawki JOLLY PETS Gryzak. Są miękkie, ale wytrzymałe i sprawią radość gryzienia i żucia. Cała seria JOLLY PETS Gryzak wykonana jest z matowej, wyjątkowo odpornej na gryzienie gumy, którą psu łatwo utrzymać jest w pysku. Lekko chropowata struktura naszego gryzaka czyści zęby podczas zabawy.

JP 7

JOLLY PETS PASZCZAK
Twój pies stanie się pogromcą potworków! JOLLY PETS Paszczak jest miękką, lecz niezwykle wytrzymałą zabawką. We wnętrzu Paszczaka możesz umieścić ulubione przysmaki Twojego pupila. Sprawdzi się idealnie do samodzielnej zabawy – możesz zostawić swojego pupila z JOLLY PETS Paszczak, gdy wychodzisz do pracy. Wypustki JOLLY PETS Paszczak czyszczą zęby i delikatnie masują dziąsła. W gorące dni zabawkę wraz z zawartością można schłodzić dla jeszcze większej przyjemności i komfortu Twojego psa.

JP 8

JOLLY PETS SKOCZEK
JOLLY PETS Skoczek to piłka na przysmaki, to piłka do rzucania, to piłka do odbijania, to piłka do gryzienia… to piłka do idealnej zabawy… i unosi się na wodzie! Wyjątkowo skoczna JOLLY PETS Skoczek zapewni Twojemu pupilowi mnóstwo radości – dzięki nieregularnemu kształtowi JOLLY PETS Skoczek odbija się w nieprzewidywalny sposób. Delikatnie masuje dziąsła, w czasie gdy pies próbuje wydobyć przysmak.

JP 9

JOLLY PETS PISZCZAK
Twój pies lubi piszczące zabawki i najbardziej cieszą go zabawy z przeciąganiem? Nareszcie znajdziesz coś specjalnie dla niego! JOLLY PETS Piszczak to sześć zabawnych zwierzaków, wykonanych z wytrzymałego nylonu balistycznego ze splecionym sznurem. Piszczałka umieszczona w środku i wystające elementy JOLLY PETS Piszczak zapewnią Twojemu psiakowi urozmaiconą zabawę bez monotonii.

   

jp 10

JOLLY PETS PLUSZAK
Delikatny pluszak, który jednocześnie nadaje się do zabawy w przeciąganie, a do tego jeszcze piszczy. Niemożliwe? Wypróbuj JOLLY PETS Pluszak – siedem zabawnych zwierzaków ze specjalnymi uchwytami do przeciągania. Przy pociąganiu za obydwa uchwyty jednocześnie – zabawka piszczy! Piszczałka umieszczona w środku i wystające elementy JOLLY PETS Pluszak zapewnią Twojemu psiakowi urozmaiconą zabawę bez monotonii. Połączenie delikatnego pluszu, sznura i piszczałki z wytrzymałego materiału sprawią, że zabawka JOLLY PETS Pluszak jest zarazem mocna i delikatna.

Z JOLLY PETS Twój pies zawsze będzie wesoły!

Wróć do listy aktualności