Aneta Urbaniak

Weź udział w konkursie fotograficznym i pokaż nam ZwierzoMamę!

konkurs-zwierzo-mama

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki zapraszamy wszystkich Miłośników Zwierząt do wspólnej zabawy fotograficznej! Na naszym profilu na Facebooku ogłaszamy konkurs “ZwierzoMama” organizowany przez Acana Polska sp. z o.o. sp.k. Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Udział w konkursie polega na zamieszczeniu w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcia przedstawiającego … ZwierzoMamę!

“Kim ma być ta cała ZwierzoMama?”, pewnie pomyśleliście. Pokażcie nam Wy! Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej interpretacji. Pamiętajcie, że przy wyborze zwycięzców liczy się zarówno kreatywność, oryginalność, ale także estetyka zamieszczonej fotografii. 

Najciekawszej ZwierzoMamy szukamy w dwóch kategoriach: “Pies” i “Kot”. Konkurs trwa do wtorku 26.05.2020 r. włącznie. 

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Nagrodą główną w kategorii “Pies” jest zestaw jedzenia dla psa ACANA Regionals Ranchlands 2kg, ciastka dla psa Meat Hit Dental Care 110 g, etui na woreczki na psie odchody Earth Rated, bandana dla psa, pendrive 32 GB, a także torba bawełniana na Biologicznie Odpowiednie Zakupy. Laureat kategorii “Kot” otrzyma jedzenie dla kota ORIJEN Cat & Kitten 1,8 kg, liofilizowane przysmaki dla kota ORIJEN FD Tundra 35 g, pendrive 32 GB oraz torbę bawełnianą na Biologicznie Odpowiednie Zakupy. 

Przewidujemy także nagrody za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca w obu kategoriach. O tym, co czeka na pozostałych “podiumowiczów” oraz o szczegółach konkursu przeczytacie w Regulaminie zamieszczonym poniżej:

Regulamin Konkursu ZwierzoMama

Zapoznajcie się koniecznie!

A potem dołączajcie do zabawy!

Wróć do listy aktualności