Emilia

Meat Hit podczas światowych targów Zoomark w Bolonii

meat hit Zoomark

Intensywny tydzień za nami. Nasz zespół ostatnie kilka tygodni pracował nad przygotowaniem i udziałem w międzynarodowych targach zoologicznych w Bolonii.

Z wielką przyjemnością stanęliśmy ramię w ramię z potentatami naszego rynku. Dumni z produktu, jego niekwestionowanej jakości składników oraz unikatowej formuły Oven Baked i wyjątkowej receptury. Dumni także z designu opakowań, który ewidentnie zachwycał odwiedzających.

Powodów, dla których odwiedzający przybyli tak licznie na targi było wiele. Sucha karma dla psów i kotów, mokra karma czy najlepsze przysmaki a także akcesoria dla zwierząt. Nowości, ciekawe patenty, kontakty biznesowe.

Nasze stoisko było tłumnie odwiedzane przez wielu dystrybutorów, sieci handlowe i ciekawie zapowiadających się partnerów biznesowych z całego świata. Wszystkie formuły naszych kanadyjskich ciastek okazały się być interesujące. Nowe rynki, na których mięsne ciastka Meat Hit już niebawem będą dostępne, pozwolą cieszyć się właścicielom psów na całym świecie. Ich doskonałe walory smakowe potwierdzały psy, każdej rasy, które nie mogły przejść obojętnie obok pojemnika, w którym były wysypane.

Każdy spostrzegawczy czytelnik może dojrzeć coś, co już niebawem zagości na sklepowych półkach w całym kraju a może i Europie. Oczywiście z dumą zaprezentowaliśmy formułę Meat Hit Puppy w sekcji  New Product Show Case, zachwycała wszystkich.

Więcej o mięsnych ciastkach opartych na mięsie z kurczaka opowiemy już niebawem i odkryjemy całą informację o ten nowości. Cześć z Was miała już okazję zobaczyć te produkty odwiedzając nasze stoisko.

Zobaczcie sami jak prezentowane były nasze produkty.

Meat Hit Zoomark          

Nie mogło nas również zabraknąć na stoisku Champion Petfoods. Zaprezentowane zostały nowe opakowania Liofilizowanego Jedzenia ORIJEN.

Był też pokaz wytwarzania naszego Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia, świeże składniki zawsze robią wielkie wrażenie na widzach, a to te same, które każdego dnia trafiają do prosto od naszych zaufanych dostawców do Kuchni Champion Petfoods w Kanadzie. Stamtąd już prosta droga do Miłośników psów i kotów na całym świecie.

Champion Petfoods    

 

 

 

 

Wróć do listy aktualności