Emilia

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań 17-18.11

Wystawa Poznań

Kto spotkał nas na jednej z międzynarodowych wystaw psów rasowych, ten wie że nasze Biologicznie Odpowiednie stoisko jest przepełnione dobrociami dla wszystkich psiaków, a my jesteśmy gotowi opowiadać o najlepszym jedzeniu dla Twojego Pupila! W najbliższy weekend będzie kolejna okazja do spotkania z nami na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu! 

Od 17 do 18 listopada będziemy czekać na każdego Miłośnika psów na Wielkopolskiej ziemi, w obiekcie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będziemy mieć ze sobą Biologicznie Odpowiednie Jedzenie i przysmaki ACANA i ORIJEN, wyśmienite dania Evanger’s , wypiekane mięsne ciastka MEAT HIT.  Znajdzie się też coś dla czworonożnych entuzjastów harców, czyli dla każdego psa – amerykańskie zabawki Jolly Pets! Jeśli szukasz patentu na bezpieczny i wygodny spacer, to w naszym stoisku znajdziesz smycze, szelki i obroże od PatentoPet. Możesz również zaopatrzyć się w zapas wytrzymałych i przyjaznych środowisku woreczków na kupy Earth Rated. 

To już ostatnia w tym sezonie wystawa, na której będziemy gościć, ale już szykujemy się na kolejny sezon! Śledźcie newsy na naszej stronie i Klubu Hodowców Acana Polska! 

Do zobaczenia!  

Wróć do listy aktualności