Nasi Partnerzy w Champion Petfoods - Blog Acana Polska

Aktualności

Emilia

Nasi Partnerzy w Champion Petfoods

Kanada od Kuchni

Niesamowite emocje, pozytywna rywalizacja, kreatywne pomysły…to wszystko towarzyszyło konkursowi #KanadaOdKuchni z wyjątkową nagrodą – wyjazdem szkoleniowym do Kanady. W wyprawie za ocean udział wzięli Reprezentanci Sklepów: Bobik Market z Kielc, Krokodyl z Gdańska, Max Animal z Rybnika, Zwierzyniec z Gdańska, O!Zoo z Poznania oraz Shaggy Brown z Warszawy.  

Konkurs został stworzony dla Partnerów Biznesowych Acana Polska. Cel: zapoznanie z autentycznością naszego Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia, tworzonego w kanadyjskiej prowincji Alberta. 

Końcówka zeszłego miesiąca była szczególnie emocjonująca dla Laureatów konkursu #KanadaOdKuchni. 25 sierpnia weszli na pokład samolotu, by po parunastu godzinnej podróży stanąć na kanadyjskiej ziemi, w Edmonton. Kolejnych parę dni przepełnionych było misją producenta najlepszego jedzenia dla psów i kotów – Champion Petfoods, a wszystko to w aurze nieskazitelnej Kanady.

W pierwszym dniu pobytu Uczestnicy wyprawy zwiedzili specjalistyczne sklepy zoologiczne w stolicy prowincji. To była wspaniała okazja do wymiany doświadczeń z kolegami z branży.

Poniedziałkowy plan wypełniony był po brzegi sporą dawką misji tworzenia Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia. Rozpoczął się od wizyty w siedzibie Champion Petfoods, gdzie na naszych Zwycięzców czekało szkolenie – inspirująca, pięcioczęściowa sesja przybliżyła Champion Petfoods oraz ideę BAFRINO.   

CPF Kanada od Kuchni

Po lunchowej strawie nasza Reprezentacja wyruszyła zwiedzić okoliczne farmy, by zapoznać się z naszymi regionalnymi dostawcami – odwiedzili Canadian Rangeland Bison w Lacombe i zaufanego dostawcę bizonów. 

Dostawca Bizonów

Kolejne dni pobytu w Kandzie obfitowały w szereg samych atrakcji..

Dalszy ciąg zapoznania z naszą autentycznością stanowiła wizyta w Sunfresh Farms, skąd pochodzą świeże owoce i warzywa, tworzące skład ACANA i ORIJEN oraz Centrum Badań i Innowacji BAFRINO. Uczestnicy zostali również wprowadzeni do Spiżarni Champion Petfoods – zobaczyli jak wygląda wysyłka Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia do Miłośników zwierząt na całym świecie.   

Sunfresh Farms

Górska ekspedycja w Narodowym Parku BANFF była wyśmienitą okazją do podziwiania naturalnego dziedzictwa Kanady. Bez wątpienia każdemu zapiera dech w piersiach podczas podziwiania uroków kanadyjskiej, dzikiej przyrody. 

Banff

Być w Kanadzie i nie zobaczyć sławetnego wodospadu Niagara? To niemożliwie! Nasza zwycięska Załoga mogła poczuć majestat tego zjawiskowego miejsca w Ontario. 

Kanada z KlientamiJesteśmy pewni, że tak jak na nas pobyt w Kraju Liścia Klonowego zrobił niesamowite wrażenie, tak Szóstka Zwycięzców ma same wspaniałe, niezapomniane wspomnienia z czasu poznawania Kanady Od Kuchni. 

wycieczka Kanada

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress