Nasi Partnerzy w Champion Petfoods - Blog Acana Polska

Aktualności

Emilia

Nasi Partnerzy w Champion Petfoods

Kanada od Kuchni

Niesamowite emocje, pozytywna rywalizacja, kreatywne pomysły…to wszystko towarzyszyło konkursowi #KanadaOdKuchni z wyjątkową nagrodą – wyjazdem szkoleniowym do Kanady. W wyprawie za ocean udział wzięli Reprezentanci Sklepów: Bobik Market z Kielc, Krokodyl z Gdańska, Max Animal z Rybnika, Zwierzyniec z Gdańska, O!Zoo z Poznania oraz Shaggy Brown z Warszawy.  

Konkurs został stworzony dla Partnerów Biznesowych Acana Polska. Cel: zapoznanie z autentycznością naszego Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia, tworzonego w kanadyjskiej prowincji Alberta. 

Końcówka zeszłego miesiąca była szczególnie emocjonująca dla Laureatów konkursu #KanadaOdKuchni. 25 sierpnia weszli na pokład samolotu, by po parunastu godzinnej podróży stanąć na kanadyjskiej ziemi, w Edmonton. Kolejnych parę dni przepełnionych było misją producenta najlepszego jedzenia dla psów i kotów – Champion Petfoods, a wszystko to w aurze nieskazitelnej Kanady.

W pierwszym dniu pobytu Uczestnicy wyprawy zwiedzili specjalistyczne sklepy zoologiczne w stolicy prowincji. To była wspaniała okazja do wymiany doświadczeń z kolegami z branży.

Poniedziałkowy plan wypełniony był po brzegi sporą dawką misji tworzenia Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia. Rozpoczął się od wizyty w siedzibie Champion Petfoods, gdzie na naszych Zwycięzców czekało szkolenie – inspirująca, pięcioczęściowa sesja przybliżyła Champion Petfoods oraz ideę BAFRINO.   

CPF Kanada od Kuchni

Po lunchowej strawie nasza Reprezentacja wyruszyła zwiedzić okoliczne farmy, by zapoznać się z naszymi regionalnymi dostawcami – odwiedzili Canadian Rangeland Bison w Lacombe i zaufanego dostawcę bizonów. 

Dostawca Bizonów

Kolejne dni pobytu w Kandzie obfitowały w szereg samych atrakcji..

Dalszy ciąg zapoznania z naszą autentycznością stanowiła wizyta w Sunfresh Farms, skąd pochodzą świeże owoce i warzywa, tworzące skład ACANA i ORIJEN oraz Centrum Badań i Innowacji BAFRINO. Uczestnicy zostali również wprowadzeni do Spiżarni Champion Petfoods – zobaczyli jak wygląda wysyłka Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia do Miłośników zwierząt na całym świecie.   

Sunfresh Farms

Górska ekspedycja w Narodowym Parku BANFF była wyśmienitą okazją do podziwiania naturalnego dziedzictwa Kanady. Bez wątpienia każdemu zapiera dech w piersiach podczas podziwiania uroków kanadyjskiej, dzikiej przyrody. 

Banff

Być w Kanadzie i nie zobaczyć sławetnego wodospadu Niagara? To niemożliwie! Nasza zwycięska Załoga mogła poczuć majestat tego zjawiskowego miejsca w Ontario. 

Kanada z KlientamiJesteśmy pewni, że tak jak na nas pobyt w Kraju Liścia Klonowego zrobił niesamowite wrażenie, tak Szóstka Zwycięzców ma same wspaniałe, niezapomniane wspomnienia z czasu poznawania Kanady Od Kuchni. 

wycieczka Kanada

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).