Małgorzata Jakób

Nowe jedzenie dla Twojego psa. Już wkrótce!

free-run duck acana

Są takie formuły jedzenia dla psów, o których dostępność często pytacie. Mamy dobre wieści. Już wkrótce w naszym sklepie pojawi się NOWOŚĆ. Jakie będzie nowe jedzenie dla Twojego psa? Na szczegóły poczekajcie jeszcze chwilę. Jednak już dziś uchylimy rąbek tajemnicy. 

Nasza nowość to oczywiście Biologicznie Odpowiednie Jedzenie dla psów, oparte na jednym źródle białka. Nowa formuła, przepełniona mięsem w 50%, z czego połowa świeża lub surowa, a druga połowa delikatnie dehydratyzowana. Wszystkie składniki mięsne oczywiście będą w proporcjach WholePrey, czyli to, co pies zjadłby, gdyby żył wolno w naturze (mięso mięśniowe, organy i chrząstki).  Składniki w naszym nowym Biologicznie Odpowiednim Jedzeniu są oczywiście naturalne, z wolnego wybiegu, pochodzące między innymi z rolnych obszarów Ontario i zdatne do spożycia przez ludzi.

Jesteśmy przekonani, że Wasze psy pokochają i tę formułę. Zaglądajcie do nas, już niebawem nowe jedzenie będziecie mogli kupić w naszym sklepie https://sklep.acana.com.pl/

Jak myślicie, jaka to będzie formuła? 

Wróć do listy aktualności