Emilia

ORIJEN Freeze Dried B.O. waga ma znaczenie

ORIJEN Freeze Dried

Sezon urlopowy można uznać za otwarty! Z pewnością zabierzesz w podróż swojego pupila. Pomimo tego, że jego garderoba jest dość ograniczona, to pakowanie psiego ekwipunku wiąże się z niejednym pytaniem: gdzie ten worek i puszki upchnąć? I kto będzie dźwigał psi prowiant? Stawiasz na Biologicznie Odpowiednią dietę swojego czworonoga i chcesz mieć pewność, że w turystycznej misce Twojego psa nie zabraknie najlepszej karmy?

Mamy rozwiązanie! To Biologicznie Odpowiednie Jedzenie ORIJEN FD dostarczone dla Twojego psa prosto z kuchni Champion Petfoods. ORIJEN FD występuje w trzech wariantach smakowych: Adult Dog, Regional Red i Tundra. Twój pies pokocha każdy z nich, a Ty będziesz mieć lżejszy bagaż.

LEKKI, ALE Z OBFITYM SKŁADEM

ORIJEN FD jest niezwykle lekki, bo pozbawiony wody, znajdziemy w jego wnętrzu bogactwo składników prosto z natury. Obfity skład, przepełniony w 90% mięsem jest najlepszą odpowiedzią na potrzeby żywieniowe psa – będąc w zgodzie z jego wilczą naturą.

Jeśli Twój pupil jeszcze nie zna smaku ORIJEN FD to najwyższy czas, by to zmienić!

Dlaczego?

Po pierwsze: ORIJEN FD to linia Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia, które dostarcza Twojemu zwierzakowi wszystkich składników pokarmowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Źródłem tych składników są produkty wyłącznie ŚWIEŻE lub SUROWE, różnorodne mięso, które mogłoby zagościć na Twoim talerzu. Formuła oparta o proporcje WholePrey™ ogranicza potrzebę sztucznej suplementacji. Rozmaite warzywa, owoce i zioła to regionalne plony Kanady. Wszystkie składniki niezmiennie pochodzą od naszych sprawdzonych i zaufanych lokalnych dostawców.

Bez konserwantów, bez sztucznych barwników, bez koloryzowania. W opakowaniu ukryta jest tylko sama natura.

Po drugie: To, co sprawia, że ORIJEN FD jest taki lekki, a przy tym tak bogaty w składniki odżywcze, kryje się w skrócie FD – Freeze-Dried. Termin ten oznacza liofilizację, którą można zwięźle opisać jako technologiczny proces wysuszenia składników zamrożonych do -50˚C z ominięciem fazy ciekłej – czyli bez gotowania. Dzięki temu wartość odżywcza i dostępność wszystkich składników zostaje zachowana.

Po trzecie: opakowanie Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia ORIJEN FD jest bardzo lekkie, co oznacza że możesz je wziąć na każdą wycieczkę nie zwracając uwagi na limity w pojemności bagażu. Sucha forma naszego jedzenia jest dodatkowym atutem – nie psuje się, a opakowanie, możesz szczelnie i bezpiecznie zamknąć.

Już dziś możesz od-FD-zięczyć się psu za jego przyjaźń!:) BO wiemy, że Twój pies jest dla Ciebie BArdzo ważny! Zapewniamy − dla nas też.

Wróć do listy aktualności