Składniki, które kochamy. Ludzie, którym ufamy - Blog Acana Polska

Aktualności

Emilia

Składniki, które kochamy. Ludzie, którym ufamy

Urodzajne farmy zachodniej Kanady, żyzne prerie i krystaliczne wody są źródłem naszej inspiracji świeżych i regionalnych składników.

Bezkonkurencyjny producent jedzenia dla psów i kotów, nasza niezrównana różnorodność świeżych, regionalnych składników, odzwierciedlają naturalną dietę, dostarczając składniki pokarmowe w najświeższej i najbardziej naturalnej postaci.3 Od bezklatkowego drobiu, jaj ściółkowych, mięs prosto z farm i ryb poławianych w naturalnym środowisku do owoców i warzyw dojrzewających w słońcu. Nasze świeże, regionalne składniki – zdatne do spożycia przez ludzi – są codziennie dostarczane do naszej kuchni, wolne od konserwantów i pełne wartości odżywczych.

Nasza wielokrotnie nagradzana kuchnia NorthStar, wyposażona w najnowsze zdobycze technologii w zakresie przetwórstwa świeżej żywności, ulokowana jest w centrum dynamicznej społeczności rolniczej stanu Alberta. Taka lokalizacja zapewnia dostęp do specjalistycznych farm i doświadczonych dostawców, będących partnerami w naszej regionalnej misji pozyskiwania świeżych składników najwyższej jakości.

4Czym się wyróżniamy?

Wielu producentów psich i kocich karm, nazywa świeżym mięsem zamrożone bloki mięsne, które niejednokrotnie są rozmrażane i ponownie zamrażane. Często są one także przechowywane wiele miesięcy zanim trafią do produkcji karmy.

Jeszcze gorszą praktyką jest używanie przez producentów karm suszonych składników mięsnych, z których po dodaniu określonej ilości wody, otrzymuje się „mięsną zawiesinę” a następnie firmuje się otrzymaną na bazie tego substytutu karmę jako „fresh or raw” (świeży lub surowy).

Branża karm zwierzęcych znana jest z liberalnych wytycznych, dotyczących opisów zawartych składników. My wierzymy, że jedyną słuszną i uczciwą drogą w stosunku do miłośników zwierząt jest klarowność i czytelność tego, co zawarte zostało w karmie a co nie. Kiedy mówimy, że mięso jest świeże – mamy na myśli świeże mięso, w jego jedynej, prawdziwej postaci – prosto od naszego, zaufanego dostawcy. Definiujemy świeże lub surowe mięso w następujący sposób:

– świeże: chłodzenie mięsa jest jedyną metodą jego konserwacji – zgodnie ze standardem The Association of American Feed Controll Officials (AAFCO)

– surowe: oznacza dokładnie to samo co świeże, jedyna różnica to mrożenie zamiast chłodzenia użyte jako metoda jego konserwacji. Surowe składniki jedzenia ACANA i ORIJEN także spełniają standard AAFCO.

2Wybierając jedzenie ACANA lub ORIJEN dla swojego psa lub  kota możesz być pewien, że dostarczasz mu Biologicznie Odpowiedni, pełnowartościowy posiłek najwyższej jakości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).