Emilia

Whole Prey™ – co to oznacza dla Twojego zwierzaka?

Whole Prey

W Kuchni Champion stawiamy tylko na świeże składniki dostarczane przez sprawdzonych i zaufanych farmerów i rybaków – każdego znamy z imienia. Wasze zaufanie to dla nas priorytet. Zaufanie w to, że tworzymy dla Waszych zwierzaków najlepsze jedzenie na świecie. Dlatego nie ustajemy w ulepszaniu naszego Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia. Niedawno światło dziennie ujrzały nowe formuły ACANA i ORIJEN. Jedno z udoskonaleń wprowadzonych przez Kuchnię Champion kryje się pod nazwą WholePrey™.

Co to oznacza dla Twojego pupila? Czy jest to tylko modne pojęcie w żywieniu naszych udomowionych mięsożerców czy też zdrowa konieczność i sposób zapewnienia im niezbędnych składników odżywczych? Psy, jak i koty w naturalnych warunkach posiliłby się prawie całą zdobyczą — Whole Prey. Chcąc odzwierciedlać dietę zgodną z ich biologicznym przystosowaniem wszystkie formuły jedzenia ACANA i ORIJEN opierają się o niezrównaną różnorodność mięs w proporcjach WholePrey™. Świeże lub surowe składniki mięsne obejmują nie tylko bogate w białko i tłuszcze mięso mięśniowe, ale też odżywcze organy, szpik i chrząstki będące źródłem związków mineralnych oraz witamin, niezbędnych do prawidłowego rozwoju oraz funkcjonowania organizmu psa i kota.

Proporcje WholePrey™ zawarte w naszym jedzeniu przedstawiają się następująco: mięso 70-85%, organy 10-15%, szpik i chrząstki 5-10%. Składniki mięsne, które przepełniają skład naszego jedzenia, pochodzą od zwierząt zaklasyfikowanych jako zdatne do spożycia przez ludzi.
Właśnie dzięki takim proporcjom w składzie ACANA i ORIJEN nie znajdziesz długiej listy syntetycznych suplementów. Większość niezbędnych związków mineralnych i witamin pochodzi z ich naturalnego źródła – składników mięsnych.

Wybierz dla swojego Pupila to co zdrowe. Wybierze nasze Biologicznie Odpowiednie Jedzenie!

Wróć do listy aktualności