Marysia Milczarek

ZAGŁOSUJ NA NAS W PLEBISCYCIE BRANŻY ZOOLOGICZNEJ!

Przed nami 4 edycja Niezależnego Plebiscytu Branży Zoologicznej. Dzięki Waszym głosom w ubiegłych latach nasze zabawki JOLLY PETS zostały zabawką roku 2018! Dało nam to ogromną motywację do działania i tworzenia dla Państwa najlepszej jakości produktów dla Waszych psów oraz kotów. 

Nasze Biologicznie Odpowiednie Jedzenie ACANA oraz ORIJEN zostało nominowane w Niezależnym Plebiscycie Branży Zoologicznej! Ale to nie koniec niespodzianek. Ogromnie miło jest nam poinformować, że ACANA POLSKA również dostała nominację w kategorii “Firma Roku”! 

NOMINACJE  W KATEGORII “PRODUKT ROKU”

2 nominacje w Plebiscycie na “Produkt Roku” zdobyło nasze Biologicznie Odpowiednie Jedzenie: 

  1. W kategorii sucha karma dla psa nasi Klienci zgłosili ACANA Grass-Fed Lamb 
  2. W kategorii sucha karma dla kota Miłośnicy Zwierząt zgłosili formułę ORIJEN Six Fish Cat 

Acana produkt roku!Acana produkt roku!

NOMINACJA JAKO “FIRMA ROKU”

IV edycja to dla nas wyróżnienie, ponieważ zostaliśmy nominowani jako ACANA POLSKA w kategorii Firma Roku. Na co dzień staramy się wykonywać dla Państwa pracę na jak najwyższym poziomie jakości naszych usług. Bardzo nas cieszy, że zaufali nam Państwo i docenili naszą pracę. 

Acana firma roku!

To dla nas ogromny zaszczyt być nominowanym, aż w trzech kategoriach! Plebiscyt Branży Zoologicznej to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ to sami czytelnicy zgłaszają do niego nominowanych i głosują na nich! Nasza radość jest tym samym jeszcze większa. To dzięki Waszym głosom zostaliśmy wyróżnieni i możemy uczestniczyć w tak ważnym Plebiscycie w branży zoologicznej. 

Już teraz dziękujemy za zaufanie do nas jako firmy ACANA POLSKA oraz za docenienie przez Was i Wasze zwierzaki naszego Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia ACANA oraz ORIJEN. 

Zachęcamy Was do głosowania na nasze Biologicznie Odpowiednie Produkty oraz naszą Firmę. Aby zagłosować na nasze produkty, wystarczy wysłać SMS pod 72480 o treści: 
ZBR.FIR.07 jeśli chcesz zagłosować na ACANA POLSKA jako Firmę Roku
ZBR.PRO.10 jeśli chcesz zagłosować na ACANA Grass-Fed Lamb jako Produkt Roku 
ZBR.PRO.36 jeśli chcesz zagłosować na ORIJEN Six Fish Cat jako Produkt Roku  

Swoje głosy możecie oddawać już teraz. Głosowanie będzie trwało do 22 marca 2020 roku.  Całkowity dochód z SMS-ów, organizatorzy Plebiscytu przekażą dla bezdomnych psów ze schroniska.

Wróć do listy aktualności