Marysia Milczarek

ACANA CLASSICS

Acana Classics to trzy wyjątkowe formuły zawierające 50% składników mięsnych, z których 1/3 stanowią świeże lub surowe składniki. ACANA Classics zawiera 3 rodzaje świeżych mięs w proporcjach WholePrey™. Świeże mięso, organy i szpik dostarczają naturalnych składników odżywczych, co ogranicza konieczność sztucznej suplementacji. Nasze Biologicznie Odpowiednie Jedzenie ACANA Classics przygotowywane jest w naszej wielokrotnie nagradzanej kuchni NorthStar, przepełnione jest wartościami odżywczymi, które zaspokajają potrzeby żywieniowe psów w każdym wieku.

W linii Classics wyróżniamy trzy formuły:

 ACANA Classic Red – oparta na czerwonych mięsach jagnięcinie, wołowinie Angus oraz wieprzowinie yorkshire, hodowanych na ranczach Alberty w Kanadzie. Odpowiednia dla psów wszystkich ras, w każdym wieku. 

ACANA Prairie Poultry – przepełniona kurczakiem i indykiem z wolnego wybiegu oraz jaj z lokalnych farm preriowych. Jedzenie nie zawiera wysokoglikemicznych zbóż, cechuje się wysoką zawartością białka pochodzenia zwierzęcego. 

ACANA Wild Coast – stworzona z ryb poławianych w naturalnym środowisku takich jak śledź, flądra oraz morszczuk. Bogata w kwasy Omega 3 oraz Omega 6, które wpływają na poprawę stanu skóry oraz sierści psa. 

Karma Acana Classics

Czym charakteryzują się formuły z linii CLASSICS?

29% białka –  ponad 80% to białko z mięsa. Jedzenie ACANA jest wolne od glutenu, GMO oraz roślinnych koncentratów białkowych z ziemniaków, czy grochu.

30% węglowodanów – ograniczona ilość węglowodanów, bez ziemniaków i tapioki. Naturalna dieta psów zawiera niewiele węglowodanów, dlatego w Naszym Jedzeniu ograniczamy ich ilość do minimum. Formuły z Linii Classics zawierają niskoglikemiczny cięty owies, który zapewnia stabilny poziom cukru we krwi.

Jedynie 5-6 dodatków – dzięki proporcjom WholePrey Nasze Jedzenie jest naturalne, dodatki żywieniowe ograniczane są do minimum: witaminy A, B5, D3, E, choliny, cynku i miedzi.

Liofilizowane mięso – dodatek liofilizowanej wątroby zwiększa smakowitość naszych formuł. Idealnie sprawdza się dla psów wybrednych.

Produkty z linii Classics to idealne rozwiązanie ułatwiające przejście z marek komercyjnych na Biologicznie Odpowiednie Żywienie. Formuły z linii Classics bogate są w cenne składniki odżywcze, spełniają potrzeby żywieniowe psów na każdym etapie rozwoju, także szczeniąt. Nie zwlekaj, zmień sposób żywienia swojego psa już dziś! Kup mu formułę z linii ACANA Classics

Wróć do listy aktualności