Marysia Milczarek

ACANA SINGLES

Acana Singles to jedzenie monoproteinowe, czyli takie, które zawiera tylko jedno źródło białka zwierzęcego. Jest ono odpowiednie dla wszystkich psów, niezależnie od rasy i wieku, dzięki czemu z powodzeniem można je stosować u psów ras małych, ale także szczeniaków. Formuły Acana Singles zawierają 50% składników mięsnych, z czego 1/2 stanowią świeże lub surowe składniki. Wszystko w proporcjach WholePrey™, dzięki czemu nasze Jedzenie jest naturalne i bogate w cenne składniki odżywcze. 

W linii Singles wyróżniamy cztery formuły: 

ACANA SINGLES Grass-Fed Lamb – zawiera 50% nowozelandzkiej jagnięciny w odżywczych proporcjach WholePrey™. Ta niezwykle delikatna formuła idealnie sprawdzi się w żywieniu psów z wrażliwym żołądkiem, ale także alergią pokarmową. 

ACANA SINGLES Pacific Pilchard – oparte na sardynkach poławianych w ich naturalnym środowisku i dostarczanych świeżych i całych do naszej Kuchni w Albercie. Duża zawartość kwasów Omega-6 i Omega-3 korzystnie wpływa na skórę i sierść psa.

ACANA SINGLES Yorkshire Pork – monobiałkowa formuła oparta na wieprzowinie Yorkshire. Jej unikalny smak sprosta oczekiwaniom największych psich smakoszy. Świeża dynia piżmowa w niej zawarta, to doskonałe źródło włókien ułatwiających trawienie, dzięki czemu korzystnie wpływa na pracę układu pokarmowego.

ACANA SINGLES Free-Run Duck – 50% kaczki, która jest łatwostrawna oraz jest cennym źródłem kwasów tłuszczowych, oraz białka. Mięso, podroby oraz chrząstki kaczki z wolnego wybiegu, dostarczane codziennie świeże z rolnych obszarów prowincji Ontario. Ta formuła to doskonałe rozwiązanie dla psów z wrażliwym żołądkiem oraz alergią pokarmową.  

ACANA Singles Treats – liofilizowane przysmaki dla Twojego psa

Linia Singles to nie tylko jedzenie, to także przysmaki. ACANA Singles Treats to liofilizowane przysmaki, które pokocha Twój pies. W przypadku psów z wrażliwym układem pokarmowym nagłe zmiany pokarmu mogą powodować problemy żołądkowe. Dzięki temu przysmaki ACANA Singles Treats idealnie sprawdzą się jako urozmaicenie diety Twojego psa. 

ACANA Singles Treats Grass-Fed Lamb – przygotowane z jagnięciny i jabłek Red Delicious. Dzięki procesowi liofilizacji przysmaki są przepełnione wartościami odżywczymi, naturalnym smakiem i są dla Twojego psa idealną nagrodą, dostosowaną do jego potrzeb. Oparte na jednym źródle białka zwierzęcego, idealne dla psów wrażliwych i z alergiami pokarmowymi. 

ACANA Singles Treats Yorkshire Pork – przepełnione wieprzowiną Yorkshire i dynią piżmową. Nasza wieprzowina pochodzi od zwierząt chowanych na farmach. Dostarczana jest do naszej kuchni Dogs Star surowa, następnie łączona z dynią piżmową i delikatnie liofilizowana, aby zachować bogate wartości odżywcze i wspaniały smak.

ACANA Singles Treats Free-Run Duck – przygotowywane z kaczki z chowu bezklatkowego i gruszki Barlett. Delikatnie liofilizowane, aby zachować bogate wartości odżywcze i naturalny smak. Tak powstaje pyszna nagroda, którą Twój pies pokocha.

Rodzina karm Acana

Linia Acana Singles to produkty bezzbożowe, bazujące na jednym źródle białka pochodzenia zwierzęcego. Nasze formuły nie tylko są monobiałkowe, ale także zawierają to samo źródło tłuszczu co białka, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w żywieniu psów ze zdiagnozowaną alergia pokarmową. Te wyjątkowe cechy sprawią, że pokochasz Acana Singles, a co najważniejsze Twój pies też! 

Wróć do listy aktualności