Bądź z nami na zawodach Dog Challenge! - Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Bądź z nami na zawodach Dog Challenge!

Acana Polska i ORIJEN sponsorem głównym Dog Challenge

Z przyjemnością informujemy, że Acana Polska, wraz z dystrybuowaną marką ORIJEN, została sponsorem głównym zawodów Dog Challenge. Chcesz podjąć wyzwanie? My tak! 

DC Summer 2021 to letnia edycja zawodów canicross. Jeśli nieobca jest Ci aktywność z psem, koniecznie zapisz się i weź udział! Wraz z Organizatorem szykujemy dla Ciebie moc atrakcji, niezapomnianych wrażeń i pysznych nagród. 

Termin i miejsce zawodów Dog Challenge

Już 18 września 2021 r., w Kopalni Wrocław w Paniowicach, odbędą się biegi na dwóch trasach:

  • DC MEGA to trasa dla osób dorosłych i nastolatków powyżej 14 roku życia, o dystansie 6 km najeżonym 20 przeszkodami sztucznymi i naturalnymi,
  • DC FUN to z kolei trasa dla osób małoletnich (w wieku 8-13 lat), które mogą wziąć udział w zawodach za zgodą rodzica/opiekuna prawnego. Na dzieci i ich ukochanych czworonożnych przyjaciół czeka do pokonania dystans 2 km z 10 przeszkodami.

Czego potrzebujesz, aby być tam razem z nami? Przede wszystkim sprawnego, zdrowego, dorosłego psa, akcesoriów do biegania dla Ciebie i pupila, oraz gotowości na naprawdę trudną przeprawę! Zapewniamy: łatwo nie będzie. Będzie za to wiele atrakcji, satysfakcji i dumy z osiągniętych rezultatów – przez Ciebie i przez Twojego psa. Jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie? 

Wygraj bezpłatny start!

Na naszym Facebooku odbywa się konkurs “Aktywni z psami”. Trzech laureatów zdobędzie kody uprawniającego do bezpłatnego udziału w zawodach Dog Challenge Summer 2021 w Paniowicach. Każdy zwycięzca otrzyma jeden kod zgłoszeniowy, uprawniający do startu drużyny, tj. człowieka i psa. Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych, które ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, a także posiadają zweryfikowane konto w serwisie Facebook.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Pod postem konkursowym zamieść zdjęcie przedstawiające aktywność fizyczną Twoją i psa. Czy jest to canicross, dogtrekking, bikejoring, a może coś zupełnie innego? Pokaż nam, jak aktywnie spędzasz czas z pupilem dbając o wspólną formę. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy te, które najwierniej odzwierciedlą tematykę konkursu, oceniając je także pod względem estetyki. 

Konkurs trwa do 6 września 2021 r. do godz. 23:59. Zgłoszenia dodane po tym terminie oraz niezwiązane z tematem konkursu, nie będą rozpatrywane. 

Zajrzyj koniecznie:

Regulamin Konkursu Aktywni z Psami 2021

Regulamin Zawodów DC

Strona Organizatora Zawodów DC

Wydarzenie na Facebooku – dołącz już teraz!

 

Zapraszamy wszystkich miłośników psów i aktywności fizycznej!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).