Wyniki konkursu: Miss i Mister Acana Polska - Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Wyniki konkursu: Miss i Mister Acana Polska

Z ogromnym trudem, ale i nieskrywaną przyjemnością, wyłoniliśmy laureatów lipcowego konkursu, przeprowadzonego na Facebooku. Poznajcie Psią Miss i Psiego Mistera Acana Polska 2021.

Jula Psia Miss Acana Polska

 

Miss Acana Polska 2021 – Jula 

Jula, według słów swojej opiekunki, p. Magdaleny, czasem bywa aniołkiem, czasem diabełkiem. Według nas, to właśnie oznacza bycie psem! Jula na co dzień korzysta z dobrodziejstwa diety rotacyjnej, zajadając się na przemian ACANA Classic Red z czerwonymi mięsami oraz ACANA Pacifica z rybami. Jej zdaniem to doskonałe połączenie!

Przygody Juli warto śledzić na Instagramie: @pibble.jula

 

Axel Mister Acana PolskaMister Acana Polska 2021 – Axel 

Axel to 4-letni owczarek belgijski malinois. Na co dzień trenuje obedience – sportowe posłuszeństwo, o którym więcej pisaliśmy tutaj. Zdaniem p. Jacka, opiekuna Axela, to właśnie towarzyszącemu mu od szczeniaka jedzenie ACANA, pomaga psu w utrzymaniu dobrej formy. Trzymamy więc kciuki za kolejne sportowe sukcesy!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Dziękujemy również, że wybieracie dla Waszych psów jedzenie ACANA. Zachęcamy do obserwowania nas na Facebooku oraz Instagramie, aby być na bieżąco z kolejnymi konkursami i ofertami specjalnymi. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).