Earth Rated z certyfikatem B Corp! - Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Earth Rated z certyfikatem B Corp!

Earth Rated B Corp

W Earth Rated wkłada się wiele wysiłku w tworzenie doskonałych produktów, ale bycie „lepszym”, oznacza również bycie lepszym członkiem lokalnej społeczności, lepszym miejscem pracy i lepszym obrońcą środowiska. Z przyjemnością informujemy, że skupienie się na tych trzech obszarach zaowocowało przyznaniem marce certyfikatu B Corp.

Co to oznacza?

Certyfikat B Corp to oznaczenie potwierdzające, że firma spełnia wysokie standardy wydajności, odpowiedzialności i przejrzystości w zakresie świadczeń pracowniczych, darowizn na cele charytatywne czy praktyk łańcucha dostaw. 

Certyfikowane korporacje B są liderami w globalnym ruchu na rzecz integracyjnej, sprawiedliwej i regeneracyjnej gospodarki. Certyfikat przyznawany jest B Lab. To sieć non-profit, która przekształca globalną gospodarkę z korzyścią dla wszystkich ludzi, lokalnych społeczności i planety. 

Earth Rated jako lepszy członek społeczności

W Earth Rated wierzą, że każda firma może unieść siłę dobra. W jaki sposób? Od 2016 r. marka przekazała ponad 14 tys. koców do schronisk w całej Ameryce Północnej. Współpracują również z (RED), aby pomóc w walce z globalnymi sytuacjami kryzysowymi dotyczącymi zdrowia, takimi jak AIDS i COVID-19. Wzmacniają także system opieki zdrowotnej w społecznościach, które najbardziej tego potrzebują. 

Earth Rated jako lepsze miejsce pracy

Biuro Earth Rated to miejsce w pełni przyjazne psom. Ich wspólną przestrzeń roboczą dzielą niesamowite czworonogi i ich wspaniali ludzie. Pracownicy Earth Rated korzystają z planu zdrowotnego i dentystycznego, sprawiedliwego i konkurencyjnego wynagrodzenia, a także bezpłatnych obiadów cateringowych. Wspaniały zespół Earth Rated ma regularny dostęp do siłowni oraz zajęć jogi.

Earth Rated jako lepszy zarządca środowiska

Marka opowiada się za odpowiedzialnym posiadaniem zwierząt domowych. Poprzez swoją ofertę sprzedażową zachęca właścicieli psów do sprzątania po psie, ponieważ wie, jakie zagrożenia niesie za sobą pozostawianie psich odchodów. Działy Odpowiedzialności i Innowacji pozostają w ścisłej współpracy, uwzględniając kwestie środowiskowe w opracowywaniu produktów. Natomiast chusteczki kompostowalne Earth Rated produkowane są w zakładzie, który wykorzystuje 100% energii słonecznej. To zaledwie przykłady tego, jak bardzo marka jest oddania wytwarzaniu produktów wysokiej jakości w sposób zrównoważony i odpowiedzialny.

Co kupię od Earth Rated?

Kanadyjska marka Earth Rated oferuje produkty, które czynią życie z psem prostszym, a zarazem bardziej ekologicznym. Co znajdziesz w ich ofercie? Przede wszystkim woreczki degradowalne, woreczki kompostowalne, designerskie etui czy chusteczki kompostowalne idealne do wycierania psich łapek. Wszystko to zakupisz w naszym sklepie online. Zobacz, jak uczynić swoje życie z psem prostszym!

Ratuj planetę - sprzątaj po psie

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress