Gryzaki WHIMZEES 15% taniej! - Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Gryzaki WHIMZEES 15% taniej!

Rabat na gryzaki dentystyczne WHIMZEES

Miesiąc Zdrowego Uśmiechu dobiega do półmetka, a my mamy dla Ciebie kolejną promocję! Tym razem wszystkie gryzaki dentystyczne WHIMZEES kupisz z rabatem aż 15%. Zadbaj z nami o uśmiech swojego psa!

Wierzymy, że dbanie o zdrowie jamy ustnej to klucz to szczęścia i dobrej kondycji naszych psów. Gryzaki dentystyczne to nieodłączny element 3 skutecznych kroków do zdrowia zębów psa. Zapewniają naszym pupilom nie tylko wspaniałą zabawę i dają możliwość realizacji potrzeb gatunkowych, ale także skutecznie wspierają w utrzymaniu zdrowych zębów i dziąseł. Gryzaki WHIMZEES, wykonane wyłącznie z naturalnych składników, pomagają w usuwaniu osadu, redukcji płytki nazębnej i zapobiegają rozwojowi chorób przyzębia. Dzięki nim Twój pies może każdego dnia patrzeć na siebie z oszałamiającym uśmiechem: lśniącym i zdrowym.

Aby skorzystać z naszej promocji nie potrzebujesz żadnego specjalnego kodu! Przejdź do zakładki z gryzakami dentystycznymi WHIMZEES, bo gryzaki już czekają na Ciebie w nowych, atrakcyjnych cenach. Złóż zamówienie i ciesz się radością pupila.

Dziękujemy, że jesteś z nami w tej podróży ku zdrowi i szczęściu czworonogów!

Promocja trwa do 25.02.2024 r. lub do wyczerpania zapasów asortymentu objętego promocją. Promocja nie łączy się z innymi kuponami rabatowymi. 

Zapoznaj się → Regulamin Promocji WHIMZEES -15% 2024

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress