Miesiąc Zdrowego Uśmiechu: WHIMZEES Wege Róg za 1 zł! - Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Miesiąc Zdrowego Uśmiechu: WHIMZEES Wege Róg za 1 zł!

Miesiąc Zdrowego Uśmiechu: Promocja WHIMZEES Wege Róg za 1 zł

Rokrocznie luty to w Acana Polska Miesiąc Zdrowego Uśmiechu! Zależy nam na zwiększeniu świadomości o konieczności profilaktyki jamy ustnej psów i zwróceniu uwagi na powszechny u psów problem chorób przyzębia. Dlatego przez cały miesiąc w naszych mediach społecznościowych serwujemy solidną porcję wiedzy, ciekawostek i przydatnych tipów, aby Twój psiak mógł cieszyć się olśniewającym uśmiechem. 

Z tej okazji mamy dla Ciebie trzydniową promocję, która sprawi, że Twój pupil będzie miał powody do uśmiechu! Spiesz się!

Promocja WHIMZEES Wege Róg za 1 zł

Od dziś do 9.02.2024 r., przy każdym zamówieniu za minimum 300 zł w naszym sklepie internetowym, dodamy opakowanie WHIMZEES Wege Róg o wartości 48,40 zł za jedynie 1 zł!

Jak wziąć udział?

  1. Wybierz swoje ulubione produkty dla psa, np. ACANA dla psa, ORIJEN dla psa i/lub akcesoria EARTH RATED;
  2. Złóż zamówienie o wartości min. 300 zł;
  3. Sfinalizuj zamówienie – promocyjne opakowanie WHIMZEES Wege Róg już jest w Twoim koszyku.

Promocja trwa tylko 3 dni lub do wyczerpania zapasów, więc nie przegap okazji!

Sprawdź → Regulamin Promocji WHIMZEES WEGE RÓG za 1 zł 2024

Obserwuj nas w mediach społecznościowych!

Badania wskazują, że regularne praktyki higieniczne mogą znacząco wpływać na zdrowie jamy ustnej psa, co przekłada się na ogólny stan zdrowia czworonogów. 

Dlatego zachęcamy Cię do rozpoczęcia podróży od zrozumienia, dlaczego higiena psich zębów jest tak ważna. Na naszym Facebooku i Instagramie skupiamy się na edukacji i świadomości, dzieląc się cennymi informacjami na temat potencjalnych problemów zdrowotnych. Każdego dnia znajdziesz u nas krótkie “lekcje”, aby lepiej zrozumieć, jak dbać o zęby Twojego psa. 

Ale nie martw się!

Wkroczymy też w praktykę! Nauczymy Cię, jak skutecznie myć zęby psa za pomocą specjalnej pasty i szczoteczki. Podzielimy się prostymi krokami, które uczynią tę czynność łatwą i przyjemną, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego zwierzaka. Pamiętaj o regularności! 

Świętuj z nami sukcesy! Udostępniaj swoje osiągnięcia w mediach społecznościowych, aby zainspirować innych do dołączenia do naszej przygody. Chętnie zobaczymy, jak myjesz zęby pupilowi i podajesz mu gryzaki dentystyczne WHIMZEES

Zapraszamy Cię do udziału w tej ekscytującej podróży, której celem jest zdrowie jamy ustnej Twojego ukochanego psa. Razem możemy uczynić pielęgnację psich zębów prostym nawykiem. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress