Aneta Urbaniak

Gryzak w łapy! 20% rabatu na gryzaki WHIMZEES

Zdrowy Uśmiech z Whimzees. Rabat w naszym sklepie online

Jak najlepiej celebrować MIESIĄC ZDROWEGO UŚMIECHU? Zachęcając do dbania o zdrowie jamy ustnej psa każdego dnia! Zachęcamy więc Ciebie i Twojego psiaka, zwłaszcza jeśli nie miał jeszcze okazji poznać wegetariańskich gryzaków dentystycznych o unikatowych kształtach. Od dziś 15 marca 2021 r. od godz. 10.00, przez najbliższy tydzień, gryzaki WHIMZEES kupisz w naszym sklepie online ze zniżką 20%.

Wszystkie gryzaki dla psów WHIMZEES są wegetariańskie, niskotłuszczowe i niskokaloryczne. Składają się wyłącznie z naturalnych składników: bez GMO, ulepszaczy smaku i syntetycznych konserwantów. Gryzak podawany każdego dnia doskonale wesprze pielęgnację jamy ustnej pupila i pozwoli utrzymać ją w pożądanym stanie. Dodatkowo, gwarantuje świetną zabawę wzbogacając środowisko pupila! Poznaj sama/a 6 powodów dla których warto podawać psu gryzaki dentystyczne. Przekonaj się, że doskonałym wyborem są właśnie gryzaki WHIMZEES! 

Gryzak WHIMZEES receptą na zdrowy uśmiech!Gryzaki WHIMZEES o wydłużonym czasie żucia

Codzienne podawanie jednego gryzaka dentystycznego w rozmiarze dopasowanym do psa skutecznie redukuje przyrost płytki nazębnej, opóźnia rozwój kamienia nazębnego i eliminuje przykry zapach z pyska. To więc prosty sposób na dbanie o zdrowie ukochanego zwierzaka i dostarczanie mu dawki uśmiechu każdego dnia.

Nie przegap więc okazji na zapoznanie psa z tą wyjątkową aktywnością łączącą w sobie pragmatyczne potrzeby i ogrom zabawy!

Rabat 20% dotyczy wszystkich gryzaków WHIMZEES dostępnych w naszym sklepie internetowym. Oferta obowiązuje do 21 marca 2021 r. do godz. 23:59. Nie łączy się z innymi promocjami, upustami, rabatami, obniżkami, które obowiązują w sklepie lub przysługują indywidualnym klientom. 

Przeczytaj szczegółowy Regulamin Promocji Zdrowy Uśmiech z Whimzees 2021 i zadbaj o zdrowie pupila dostarczając mu przy tym mnóstwa radości!

Twój psiak już zaciera łapki?

 

Wróć do listy aktualności