Aneta Urbaniak

Pokaż uśmiech swojego psa! Konkurs na Instagramie

Konkurs na Instagramie Acana Polska. Uśmiech psa z gryzakami Whimzees

Wiemy, jak ważna jest higiena jamy ustnej naszych pupili, dlatego marzec 2021 to dla nas (i dla was!) MIESIĄC ZDROWEGO UŚMIECHU. Z tej okazji ogłaszamy konkurs na naszym Instagramie. Gorąco zapraszamy Cię do wzięcia udziału. Jak? Pokazując nam uśmiech swojego psa!

Na swoim instagramowym profilu zamieść zdjęcie lub filmik przedstawiające/y Twojego uśmiechniętego, szczęśliwego pupila. Chętnie zobaczymy, jak wielki uśmiech powoduje na jego pyszczku gryzak dentystyczny WHIMZEES (ale nie jest to warunek konieczny). Nie zapomnij otagować zdjęcia hashtagami #uśmiechzwhimzees i #acanapolskateam! Tylko w ten sposób będziemy w stanie dotrzeć do Twojego zgłoszenia konkursowego. Będzie nam bardzo miło, jeśli oznaczysz nasz profil @acana_polska na zdjęciu i zaczniesz nas obserwować, jeśli jeszcze tego nie robisz. Dzięki temu będziesz na bieżąco z naszymi nowościami, konkursami i ofertami specjalnymi

Nasza komisja konkursowa wyłoni trzech laureatów. Prace konkursowe oceniane będą pod kątem atrakcyjności, oryginalności i kreatywności. Jesteśmy przekonani, że doskonale sobie poradzisz. Twój pies jest przecież najlepszym modelem!

Konkurs rozpoczyna się 8 marca 2021 r. i potrwa do 31 marca 2021 r. włącznie. Przed przystąpieniem do fotografowania przeczytaj koniecznie Regulamin Konkursu Uśmiech z Whimzees 2021 Acana Polska, a następnie bierz aparat/telefon w dłoń. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć Twojego uśmiechniętego przyjaciela!

Dla najpiękniejszych i największych uśmiechów przewidzieliśmy nagrody, które pomogą utrzymać zdrowie jamy ustnej w nienagannym stanie. Nagrody dla pupili, którzy uplasują się na podium to:

I Opakowanie WHIMZEES Box Mix w rozmiarze dostosowanym do wielkości psa laureata.

II Opakowanie WHIMZEES Szczoteczka w rozmiarze dostosowanym do wielkości psa laureata.

III Opakowanie WHIMZEES Stix w rozmiarze dostosowanym do wielkości psa laureata. 

Nie zabraknie również innych upominków, także dla opiekunów zwycięskich uśmiechów. 

Laureatów ogłosimy 9 kwietnia 2021 r. na naszym instagramowym profilu.

Do tego czasu uśmiechamy się na Instagramie! #UśmiechzWhimzees

Wróć do listy aktualności