Emilia

I zadanie – inspirowane naturą regionu

Dziękujemy za liczne zgłoszenia w konkursie Kanada od Kuchni.  Pora zacząć zmagania o wyjątkową nagrodę jaką jest wyjazd szkoleniowy do Kanady i wypełnić pierwsze zadanie.

Dzięki naszej misji, wizji i innowacyjnemu podejściu do przygotowywania posiłków dla psów i kotów jesteśmy pewni, że w każdym z opakowań ACANA znajduje się najlepsze na świecie jedzenie. Doskonale wiemy, że to składniki zawarte w jedzeniu tworzą jego wartość, dlatego tak bardzo jesteśmy z nich dumni.

Linia ACANA REGIONALS to 4 Biologicznie Odpowiednie formuły dla psa  i kota, przepełnione w 70-75% różnorodnym mięsem. Zawiera w składzie 5 rodzajów mięs, każde w proporcjach WholePrey™ (mięso mięśniowe, szpik i organy), czyli wszystko, czym pies posiliłby się, gdyby żył na wolności. Wszystkie składniki dostarczane są codziennie, są świeże lub surowe i pochodzą z regionu Alberty. Nie bez powodu ACANA REGIONALS będzie pierwszym zadaniem w naszym konkursie KANADA OD KUCHNI. Pięciu Zwycięzców zobaczy region, z którego pochodzą Biologicznie Odpowiednie składniki. Jesteśmy pewni, że kolejny raz zachwycą miejsca, ludzie, autentyczne i dzikie regiony czystej Kanady.

Co należy zrobić? Zajrzeć na stronę Kanada od Kuchni – tam znajdziecie więcej szczegółów…

Czas trwa I zadania

Masz czas na wykonanie zadania do 23 czerwca 2019.

Obserwujemy Wasze profile i czekamy na publikacje postów. POWODZENIA!

 

Wróć do listy aktualności