Emilia

NOWA karma w linii Singles już w Polsce

Free-run duck

Mamy już cztery odżywcze karmy monobiałkowe dla psów wrażliwych wszystkich ras i w każdym wieku. Nasza NOWOŚĆ – ACANA Singles przepełniona jest mięsem kaczki i przygotowywana jest zgodnie z naszymi Biologicznie Odpowiednimi standardami, w nagradzanych kuchniach NorthStar.

Do 3 szczególnie lubianych przez psy formuł właśnie dołączyła długo wyczekiwana karma dla psa Acana Free-Run Duck.  Zgodzicie się z nami, że to jedna z bardziej wyczekiwanych formuł, dlatego z wielką radością informujemy, że już dziś możecie kupić ją w naszym sklepie. Od dłuższego czasu dostępne są przysmaki oparte na mięsie kaczki w linii SINGLES, które doceniają szczególnie właściciele psów alergików. ACANA Free-Run Duck to oczywiście karma monobiałkowe, która zawiera 50% kaczki, będącej źródłem łatwo przyswajalnego białka zwierzęcego. Jest idealnym rozwiązaniem dla psów wrażliwych wszystkich ras i w każdym wieku.

 Nasza kaczka chowana jest na wolnym wybiegu, na wiejskich obszarach Ontario. Dostarczana jest do naszych kuchni w odżywczych proporcjach WholePrey – mięso, wątroba i żołądki, co odzwierciedla naturalną dietę psa, a świeże gruszki, dynia i dynia piżmowa wspierają zdrowie układu pokarmowego.

free-run duck

kaczka

ACANA Free-run Duck przygotowywana jest ze świeżych regionalnych składników, w naszych nagradzanych kuchniach NorthStar i jest idealnym rozwiązaniem dla psów wybrednych, i/lub wrażliwych. Przeczytaj skład a na pewno się z nami zgodzisz.

Poznaj cechy tego produktu:

1. 50% MIĘSA KACZKI Z ONTARIO | 31% BIAŁKO POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO
2. 1/2 ŚWIEŻEGO LUB SUROWEGO MIĘSA KACZKI | PEŁNIA BOGACTW NATURY
3. WHOLEPREY™ | JEDZENIE SUPER-FOODS DLA PSÓW
4. WZBOGACENIE FREEZE-DRY | WYJĄTKOWA SMAKOWITOŚĆ
5. NISKA ZAWARTOŚĆ WĘGLOWODANÓW | GWARANCJA SZCZYTOWEJ FORMY
6. CAŁE OWOCE, WARZYWA I ZIOŁA | ŚWIEŻE I REGIONALNE

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

W swej nieskończonej mądrości Matka Natura ofiaruje najlepsze składniki odżywcze w całej zdobyczy (Whole Prey), aby w pełni odpowiadać na potrzeby żywieniowe Twojego psa. Odzwierciedlając naturę, jedzenie ACANA z formułą  WholePrey™ zapewnia bogatą i  zbilansowaną dietę, dzięki zawartości mięsa kaczki, jej organów i chrząstek, tak aby zapewnić składniki odżywcze w całkowicie naturalny sposób. Dlatego nie znajdziesz długiej listy dodatków w składzie jedzenia ACANA.

Wróć do listy aktualności