Marysia Milczarek

Jak urozmaicić dietę Twojego kota?

Jak urozmaicić codzienną dietę kota domowego? To pytanie zadaje sobie pewnie spora część opiekunów kotów, zwłaszcza tych wybrednych. Najłatwiejszym sposobem na urozmaicenie diety Twojego kota będą przysmaki, można używać ich bez okazji, ale idealnie sprawdzą się one także w nagradzaniu podczas zabawy. 

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru przysmaków dla Twojego kota? 

Przede wszystkim trzeba kierować się naturalnymi potrzebami żywieniowymi kotów, które bez wątpienia są mięsożercami tak jak ich przodek żbik afrykański. Dlatego jedzenie, które na co dzień podajesz swojemu kotu, powinno bazować na mięsie. Jeśli chcesz nagradzać swojego kota, zapewnij mu wysokiej jakości, mięsne przysmaki, które będą dla niego pełne wartości odżywczych, a przede wszystkim będą dla niego zdrowe!  

Liofilizowane przysmaki ORIJEN dla kota 

Zdrowe i w pełni wartościowe przysmaki dla kota, których głównym składnikiem jest mięso, czyli źródło wysokowartościowego białka zwierzęcego, które najlepiej przyswajalne przez naszego udomowionego drapieżcę – kota domowego. Takie właśnie są nasze liofilizowane przysmaki ORIJEN – 100% mięsa, w przeróżnych smakach takich jak: jagnięcina, drób, wołowina, czy ryby. 

Poznaj nasze liofilizowane przysmaki ORIJEN dla kotów: 

ORIJEN FD Treat Six Fish Cat – mięsne liofilizowane przysmaki stworzone są z ryb poławianych w zrównoważony sposób w naturalnym środowisku. Jeśli Twój kot uwielbia ryby, nie zwlekaj i kup mu idealny dla niego przysmak!

ORIJEN FD Treat Six Fish Cat –  przygotowywane z jagnięciny oraz wątroby i żołądków jagnięcych. W 100% mięsne przysmaki, które pokocha Twój kot! 

ORIJEN FD Treat Wild- Roaming Boar Recipe Cat – oparte na mięsie, wątrobie i nerkach dzika. Nasze dziki pochodzą z naturalnego, zrównoważonego chowu. Ich mięso dostarczane jest do naszej kuchni Dogs Star surowe, następnie jest delikatnie liofilizowane, aby zachować bogate wartości odżywcze i wyśmienity smak. Tak powstaje pyszny i zdrowy przysmak dla Twojego kota.

ORIJEN FD Treat Tundra Cat –  przygotowywane z mięsa kozy, jelenia szlachetnego, dzika, kaczki, jagnięciny i makreli. Ogromna różnorodność mięs zawarta w tej formule, gwarantuje niesamowitą smakowitość przysmaków, dzięki czemu pokochają je nawet najbardziej wybredne koty. 

ORIJEN FD Treat Regional Red Cat – stworzone z wołowiny, jagnięciny, mięsa dzika i kozy. Ta formuła jest tak wyjątkowa jak Twój kot. 

ORIJEN FD Treat Original Cat – przepełnione świeżym mięsem z drobiu z wolnego wybiegu oraz ryb poławianych w naturalnym środowisku. Pełne wartości odżywczych, takich jak białko i tłuszcze, które niezbędne są do prawidłowego rozwoju Twojego kota. 

Wróć do listy aktualności