Marysia Milczarek

Świętuj z nami Dzień Kota!

dzien kota

Historii o kocich i ludzkich przyjaźniach są tysiące, może nawet miliony. Tych pięknych, gdzie wyczekane kocię trafia do ciepłego, szczęśliwego domu. Tych z happy endem, gdy ludzie ratują mruczące przerażone zwierzę, ale są też smutne, nawet tragiczne kocie losy…

Nadchodzi wielkie święto każdego z nich. Do tych historii chcemy dać coś od siebie. Koty z lokalnego schroniska otrzymają od nas solidną porcję najlepszego na świecie jedzenia, dobrze wiemy, że oprócz miłości, tego potrzebują najbardziej. Nie zapominamy też o tych Szczęściarzach, które mają swoje domy i kochających domowników.

Najbliższy poniedziałek 17 lutego to dzień wielkiego kociego święta. Świętuj z nami Dzień Kota, zaczynamy już teraz. Ty, jako ich wielki miłośnik, możesz sprawić, aby ten dzień był naprawdę smakowity.

W naszym sklepie znajdziesz Biologicznie Odpowiednie Jedzenie i przysmaki, które uszczęśliwią Twojego kota! W dniach od 14 do 17 lutego zrób zakupy i odbierz prezent dla Twojego kociaka.

Przy zakupach powyżej 50 zł otrzymasz liofilizowane przysmaki ORIJEN FDT. Złóż zamówienie w sklepie internetowym, albo 17 lutego odwiedź nasz sklep stacjonarny w Jelczu-Laskowicach przy ul. Kasztanowej 9.

Dzień kota – regulamin zakupów objętych promocją 2020  

Ilość produktów objętych promocją jest ograniczona.

Dzień Kota 2020

Wróć do listy aktualności