FotoKonkurs: Aktywny spacer z psem! | Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

FotoKonkurs: Aktywny spacer z psem!

Konkurs Aktywny Spacer z Psem Acana Polska

MAJ to dla nas MIESIĄC AKTYWNOŚCI z PSEM. Zachęcamy Cię do ruszenia się z kanapy i spędzania czasu ze swoim pupilem w aktywny, rozwijający Waszą relację sposób. Nie zapomnij uwiecznić wspaniałych chwil z czworonożnym przyjacielem. Dzięki temu będziesz mógł/a wziąć udział w naszym FotoKonkursie! Zainspiruj innych miłośników zwierząt do dobrej zabawy z psami. Przy okazji zgarnij wspaniałe nagrody.

Dla TRZECH LAUREATÓW przewidzieliśmy nagrody w postaci jedzenia ACANA z linii Regionals, monobiałkowe przysmaki ACANA FDT, etui i woreczki na psie odchody EARTH RATED i całą masę innych prezentów. Poza wymienionymi w Regulaminie, który znajdziesz poniżej, z pewnością znajdą się dodatkowe niespodzianki. Daj nam się zaskoczyć!

Warunki uczestnictwa w FotoKonkursie

Jeśli ta wiosna jest przynajmniej osiemnastą w Twoim życiu i posiadasz zweryfikowane konto na Facebooku – zapraszamy! 

Konkurs trwa od 19 maja 2021 r. od godz. 11:00 do 30 maja 2021 r. do godz. 23:59

Co musisz zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie umieść pod naszym postem konkursowym komentarz. Zawrzyj w nim zdjęcie przedstawiające aktywność Twojego psa lub Waszą wspólną – koniecznie podczas spaceru! Opisz krótko swojego przyjaciela i Wasz sposób na udany spacer. Autorzy/ki komentarzy, które zrobią na nas największe wrażenie pod względem estetyki zdjęcia oraz kreatywności i oryginalności opisu, zostaną nagrodzeni pysznościami i akcesoriami – dla siebie i pupila.

Czekamy na Wasze spacerowe inspiracje!

Wyniki ogłosimy na naszej Facebook’owej stronie już 7 czerwca 2021 r.

Regulamin Konkursu Aktywny Spacer z Psem Acana Polska

Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na to, jak możesz ciekawie spędzić czas z pupilem podczas spaceru, zaspokajając jego potrzeby gatunkowe, koniecznie zajrzyj do naszego przepisu na idealny spacer z psem

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).