Aneta Urbaniak

Konkurs! Wybieramy kocich Miss i Mistera Acana Polska

Konkurs Kocia Miss i Koci Mister Acana Polska 2021

Obchody Miesiąca Kota w pełni! Już teraz uruchamiamy wyjątkowy konkurs, w którym wyłonimy kocią Miss i kociego Mistera Acana Polska 2021! Jesteśmy pewni, że Twój kociak marzy o wyjątkowo prestiżowym tytule. Czy stanie do rywalizacji?

Jak wziąć udział w Konkursie Kocia Miss i Koci Mister?

Konkurs odbywa się na naszej Stronie na Facebooku. Jeśli posiadasz konto na tym portalu społecznościowym, koniecznie sprawdź post z zadaniem konkursowym. W komentarzach pod postem czekamy na najpiękniejsze zdjęcia Twojej kotki i kocura – prawdziwych smakoszy jedzenia ACANA i ORIJEN. Spośród nich nasza komisja konkursowa wybierze Kocią Miss i Kociego Mistera Acana Polska 2021. Ocenie będziemy poddawać estetykę zdjęcia, kreatywność i oryginalność kadrów, na których Twoja osobista miss i mister zostaną uwiecznieni. Urody kotów oceniać nie będziemy, bo to zadanie, które z góry skazuje nas na porażkę – niewykonalne. Wszystkie koty są najpiękniejsze; nie mamy co do tego żadnych wątpliwości ;-)

Nagrody w konkursie

W konkursie zostanie wybranych dwóch zwycięzców, po jednym w kategorii “Koci Mister” i “Kocia Miss”. Nagrodami w konkursie są zestawy pysznego jedzenia ACANA dla kotów o wartości 136 zł.

Szczegółową listę nagród znajdziesz w Regulamin Konkursu_Kocia-Miss_Koci-Mister_Acana_Polska. Nie zapomnij się z nim zapoznać, zanim weźmiesz udział w konkursie.

Konkurs trwa do 28 lutego 2021 r. więc nie zwlekaj! Bierz aparat lub telefon w dłoń, sfotografuj uroczego pupila, a następnie pokaż nam swojego kandydata na miss lub mistera. Jesteśmy pewni, że Twój kot ma spore szansę zdobyć tytuł i zapas smakowitego jedzenia.

Do zobaczenia na Facebooku!

Wróć do listy aktualności