Aneta Urbaniak

Świętuj z nami Dzień Kota! Rabat 20% na jedzenie ACANA i ORIJEN dla kotów

Dzień Kota w Acana Polska. Rabat 20% na jedzenie ACANA i ORIJEN dla kotów w sklepie online

Dzień Kota celebrujemy szczególnie w Acana Polska! Jako zadeklarowani kociarze i kociary, pałamy ogromną sympatią do tych wyjątkowych, enigmatycznych stworzeń. Nie bez powodu cały luty 2021 r. ustanowiliśmy Miesiącem Kota! Wiemy, że na przyjaźń z kotem trzeba sobie zasłużyć, a także, że droga do serca wiedzie przez koci żołądek.

Właśnie z tego powodu tylko dziś – w DZIEŃ KOTA – 17 lutego 2021 r., oferujemy Wam rabat na jedzenie ACANA i ORIJEN dla kotów: 20% z okazji naszych 20. urodzin!

Co wybrać w Dzień Kota?

Pozwól kotu zaspokoić głód i pragnienie smakowitości, siedmioma formułami jedzenia ACANA dla kotów. Koci fani ryb z pewnością zatopią się w oceanie smaku oferowanym przez ACANA Pacifica oraz ACANA Bountiful Catch. Drobiową, lekkostrawną dietę zapewni im ACANA Wild Prairie, ACANA Grasslands, ACANA Homestead Harvest oraz – przeznaczona specjalnie dla kociąt – ACANA First Feast. Drobiową formułę, wzbogaconą mięsem królika, oferujemy dorosłym kotom niewychodzącym w ACANA Indoor Entrée.

A może Twój pupil w Dzień Kota chce zaznać jeszcze więcej mięsa? Niezrównany pod tym względem ORIJEN oferuje mu aż 85% składników mięsnych i ok. 40% odżywczego białka zwierzęcego. Wyjątkową obfitość różnorodnych mięs Twój kot znajdzie w pięciu kompozycjach smakowych, które urzekają nawet najbardziej wybredne koty

Jeśli kuszą go sardynki, morszczuk, makrela, flądra i karmazyn, koniecznie zdecyduj się na ORIJEN Six Fish. Zapewniamy, że ten smak nie wzbudzi nawet w Tobie żadnych wątpliwości co do tego, ile ryb odnajdzie w jedzeniu Twój kot. Dla miłośników czerwonych mięs idealny będzie ORIJEN Regional Red, a dla fanów nietuzinkowych połączeń smaków ORIJEN Tundra. Z kolei bogactwo odżywczego drobiu i ryb czeka na niego w ORIJEN Cat & Kitten. Podobnie jak w ORIJEN Fit & Trim przeznaczonym dla kotów wymagających kontroli masy ciała. Dzięki obniżonej zawartości tłuszczu, a tym samym kalorii, Twój kot utrzyma idealną sylwetkę

Przeczytaj Regulamin Promocji Dzień Kota 2021 Acana Polska i ruszaj na polowanie w naszym sklepie online

Nie zapomnij wziąć udziału w konkursie!

Przy okazji koniecznie zaznajom się z naszym konkursem na Facebooku, w którym wybieramy Kocią Miss i Kociego Mistera Acana Polska 2021! To kolejna okazja, aby upolować pyszne jedzenie! I doskonała, aby pokazać nam swoje puchate szczęście!

Na poznanie Twojego kota czekamy do 28.02.2021 r.

Życzymy udanego polowania i wspaniałego dnia z Twoim cudownym przyjacielem!

 

Wróć do listy aktualności