Konkurs na Instagramie: Przyjaźń ze zwierzakiem | Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Konkurs na Instagramie: Przyjaźń ze zwierzakiem

Konkurs Przyjaźń ze zwierzakiem

Wiemy, że Twój pies i kot to najwspanialsze zwierzaki na świecie. Wiemy też, że łączy Was wyjątkowa więź! Opowiedz nam o niej, biorąc udział w konkursie “Przyjaźń ze zwierzakiem”. 

Konkurs prowadzony jest na Instagramie @acana_polska. Jeśli masz co najmniej 18 lat i mieszkasz na terenie Polski ze swoim pupilem, odszukaj post konkursowy. Pod tym postem czekamy na Twój komentarz, w którym kreatywnie opiszesz przyjaźń z psem lub kotem. Jeśli masz więcej niż jedno zwierzę, śmiało podziel się osobnymi historiami Waszej przyjaźni w odrębnych komentarzach! Co dokładnie napisać?

Ty decydujesz! Możesz wspomnieć o tym, jak poznaliście się z pupilem, czy była to miłość od pierwszego wejrzenia lub jak Wasza relacja ewoluowała na przestrzeni czasu. A może wolisz oddać głos psu lub kotu i napisać to, co on sam powiedziałby o Waszej przyjaźni? Nic nie stoi na przeszkodzie!

Nagrodzimy najbardziej kreatywne narracje. Przewidujemy dwóch zwycięzców, po jednym w kategoriach “PIES” i “KOT”. Na Twojego psiego przyjaciela czekają jedzenie ACANA Ranchlands (2 kg) oraz przysmaki ACANA FDT Yorkshire Pork (35 g). Zaś koci laureat zasmakuje jedzenia ACANA Homestead Harvest (1,8 kg) oraz ACANA Bountiful Catch (340 g). Jak zawsze, nie zabraknie dodatkowych upominków dla Ciebie!

Przeczytaj pełny Regulamin Konkursu Przyjaźń ze Zwierzakiem Acana Polska 2021 i czytamy się na Instagramie!

Konkurs trwa do 30.06.2021 r. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).