Dzień Psa rozpoczyna... Miesiąc Psa w Acana Polska! | Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Dzień Psa rozpoczyna… Miesiąc Psa w Acana Polska!

Dzień Psa w Acana Polska

Rokrocznie 1 lipca obchodzimy Dzień Psa. Wiemy, jak ważne jest to święto dla Miłośników Zwierząt. W końcu sami nimi jesteśmy. Dlatego dzisiejszym dniem rozpoczynamy MIESIĄC PSA w Acana Polska. 

Od czego zaczynamy?

Tylko DZIŚ w naszym sklepie online zakupisz jedzenie ACANA dla psa z rabatem -20%*! To wyjątkowa okazja, aby uzupełnić miskę swojego pupila jedzeniem w którym liczy się coś więcej niż tylko pierwszy składnik

Również dziś naszą ofertę poszerzyły limitowane wiadra na karmę ACANA. Wiadra metalowe, pokryte lakierem dostosowanym do kontaktu z żywnością, pozwolą Ci bezpiecznie przechowywać aż 12 kg ulubionego jedzenia Twojego psa. Śpiesz się – liczba wiader przeznaczonych do sprzedaży jest ograniczona!

Co więcej, dzisiejszego dnia wypatrujemy Ciebie i Twojego pupila w siedzibie naszej firmy! W sklepie stacjonarnym w Jelczu-Laskowicach (ul. Kasztanowa 9) czeka upominek dla Twojego pupila – testowe opakowania jedzenia ACANA oraz gryzaki dentystyczne WHIMZEES. Jesteśmy pewni, że to prezenty, które pragnie otrzymać, a my bardzo chcemy mu je podarować!

Bądź z nami w kolejnych dniach lipca!

*Oferta dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych i obowiązuje do 1.07.2021 do godz. 23:59. Rabat nie łączy się z rabatem stałym przysługującym członkom Klubu Hodowców Acana Polska. 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).