Konkurs. Wybieramy Psią Miss i Psiego Mistera Acana Polska! - Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Konkurs. Wybieramy Psią Miss i Psiego Mistera Acana Polska!

Twój pupil jest smakoszem jedzenia ACANA? Czas, aby dał się nam poznać! Miesiąc Psa to doskonała okazja do tego, aby wybrać Psią Miss i Psiego Mistera Acana Polska 2021. Czekamy więc na Twoje zgłoszenie!

Poznaj warunki i weź udział w Konkursie!

Jeśli masz skończone 18 lat, posiadasz psa i konto w serwisie Facebook, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zgłosił/a swojego pupila do zaszczytnego tytułu Miss/Mistera Acana Polska. 

Pod postem konkursowym zamieść zdjęcie przedstawiające Twojego psiego przyjaciela w towarzystwie jego ulubionego jedzenia marki ACANA. Może będzie to psiak pozujący z workiem pełnym karmy? A może czekający na swoją odmierzoną porcję w miarce? Wybór należy do Ciebie! Jak zawsze najwyżej cenimy kreatywność, oryginalność i estetykę zdjęcia. Nie zapomnij również napisać w komentarzu kilku słów o tym, dlaczego Twój pies szaleje za jedzeniem ACANA.

Pyszne nagrody

Dla Miss przewidziano nagrody – opakowanie jedzenia ACANA Grass-Fed Lamb 2 kg, przysmaki ACANA FDT 35 g oraz etui i  woreczki na odchody marki Earth Rated. Z kolei Psi Mister otrzyma jedzenia ACANA Pacific Pilchard 2 kg, przysmaki ACANA FDT 35 g, etui i woreczki na odchody Earth Rated. Dla obu Laureatów nie zabraknie również okazji do wypróbowania gryzaków dentystycznych WHIMZEES

Konkurs trwa do dnia 1 sierpnia 2021 r. do godz. 23:59. Zgłoszenia przesłane po tym czasie nie będą rozpatrywane. Wyniki konkursu ogłosimy 6 sierpnia 2021 r. na naszym Facebooku. 

Przeczytaj Regulamin Konkursu Psia Miss i Psi Mister Acana Polska 2021 i dołącz do zabawy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).