Konkurs. Wybieramy Psią Miss i Psiego Mistera Acana Polska! | Blog Acana Polska

Aktualności

Aneta Urbaniak

Konkurs. Wybieramy Psią Miss i Psiego Mistera Acana Polska!

Twój pupil jest smakoszem jedzenia ACANA? Czas, aby dał się nam poznać! Miesiąc Psa to doskonała okazja do tego, aby wybrać Psią Miss i Psiego Mistera Acana Polska 2021. Czekamy więc na Twoje zgłoszenie!

Poznaj warunki i weź udział w Konkursie!

Jeśli masz skończone 18 lat, posiadasz psa i konto w serwisie Facebook, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zgłosił/a swojego pupila do zaszczytnego tytułu Miss/Mistera Acana Polska. 

Pod postem konkursowym zamieść zdjęcie przedstawiające Twojego psiego przyjaciela w towarzystwie jego ulubionego jedzenia marki ACANA. Może będzie to psiak pozujący z workiem pełnym karmy? A może czekający na swoją odmierzoną porcję w miarce? Wybór należy do Ciebie! Jak zawsze najwyżej cenimy kreatywność, oryginalność i estetykę zdjęcia. Nie zapomnij również napisać w komentarzu kilku słów o tym, dlaczego Twój pies szaleje za jedzeniem ACANA.

Pyszne nagrody

Dla Miss przewidziano nagrody – opakowanie jedzenia ACANA Grass-Fed Lamb 2 kg, przysmaki ACANA FDT 35 g oraz etui i  woreczki na odchody marki Earth Rated. Z kolei Psi Mister otrzyma jedzenia ACANA Pacific Pilchard 2 kg, przysmaki ACANA FDT 35 g, etui i woreczki na odchody Earth Rated. Dla obu Laureatów nie zabraknie również okazji do wypróbowania gryzaków dentystycznych WHIMZEES

Konkurs trwa do dnia 1 sierpnia 2021 r. do godz. 23:59. Zgłoszenia przesłane po tym czasie nie będą rozpatrywane. Wyniki konkursu ogłosimy 6 sierpnia 2021 r. na naszym Facebooku. 

Przeczytaj Regulamin Konkursu Psia Miss i Psi Mister Acana Polska 2021 i dołącz do zabawy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress