Małgorzata Jakób

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Sopot 2019

W najbliższą sobotę odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Psów  Rasowych. My też tam będziemy.

Tym razem nasze Biologicznie Odpowiednie stoisko pojawi się na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych oraz na Krajowej Wystawie Psów Ras Myśliwskich. Te 2 wydarzenia organizowane przez Związek Krynologiczny w Polsce Oddział Sopot odbędą się w Sopocie na Hali Hipodrom.

Nasi eksperci będą czekać na Was, by podzielić się z Wami wiedzą o najlepszym jedzeniu na świecie. Chętnie doradzą w wyborze odpowiedniej karmy dla każdego psa. Będziecie mogli zaopatrzyć się w przepełnione mięsem karmy ACANA i ORIJEN, które zostały stworzone w trosce o prawidłowe odżywianie psów, zgodne z ich naturą. Dla psich niejadków oraz tych, które nie lubią rozgryzać chrupek zabierzemy wyjątkowe mokre karmy Evanger’s, które powstają w oparciu o recepturę bazującą na 80-letniej tradycji dr. Freda Evangera. W ich składzie nie ma soli, konserwantów i sztucznych barwników.

Na naszym stoisku nie zabraknie również zdrowych i smacznych przysmaków dla psów. Zabieramy ze sobą nasze mięsne ciastka Meat Hit. To przysmaki, które powstają w Kanadzie przy wykorzystaniu techniki wypiekania  – Oven Baked. Dzięki temu każde ciastko posiada wyjątkowe walory smakowe i zachowuje wszystkie wartości odżywcze. Są świetną nagrodą np. podczas treningów.

Nie zapomnimy również o szelkach, smyczach i obrożach Patento Pet, które są doskonałym patentem na spacer oraz bezpieczną podróż z psem. Udana zabawa z czworonogiem jest dla nas bardzo ważna, dlatego na naszym stoisku będziecie mogli znaleźć pełną gamę zabawek dla psów Jolly Pets. Piłki, dyski, pluszaki, gryzaki, piszczaki, nasze zabawki dla psów z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń ze wspólnej zabawy.

Nie możemy pominąć jeszcze jednego szczególnie ważnego tematu, jakim jest sprzątanie po psie. Dlatego pamiętamy, żeby zabrać dla Was lawendowe woreczki na psie odchody Earth Rated. Dzięki nim uprzątnięcie psiej kupy jest bardziej komfortowe a do tego przyjazne środowisku.

Serdecznie zapraszamy! 

Wróć do listy aktualności