Małgorzata Jakób

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Sopocie

Już w najbliższy weekend w Sopocie na Hali Pomarańczowej Hipodromu rozpocznie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych.

Dla nas będzie to wyjątkowa okazja do spotkania się z miłośnikami kotów. Dla Was możliwość porozmawiania z naszymi Ekspertami o Biologicznie Odpowiednim Odżywianiu zwierząt i zrobienia zapasów dla swoich milusińskich.

Co dla Was przywieziemy? Same smakowitości!

Wiadomo, że koty z natury są mięsożercami, dlatego podstawowym składnikiem ich diety powinno być mięso, świeże, surowe i różnorodne, najlepiej w proporcjach WholePrey. Nasze Biologicznie Odpowiednie Jedzenie dla kotów takie właśnie jest.

Wszystkie formuły ACANA i ORIJEN przepełnione są mięsem po same brzegi. W składzie różnorodne gatunki mięsa. Jagnięcina, kaczka z wolnego wybiegu, wołowina Angus, wieprzowina Yorkshire, bizon, kurczak, indyk, całe jaja ściółkowe. Nasze karmy są również bogate w najróżniejsze ryby poławiane w naturalnym środowisku. Śledź, sardynka, flądra, morszczuk, czy karmazyn. Pozostałe składniki, to niskoglikemiczne warzywa i owoce oraz dobroczynne zioła. Wszystkie pochodzą od zaufanych, regionalnych dostawców, których znamy z imienia.

Naturalnym potrzebom żywieniowym kotów idealnie odpowiada również nasza smakowita mokra karma dla kotów Evanger’s, znana i polecana wśród hodowców. Nie zawiera barwników, soli oraz sztucznych konserwantów. Dzięki temu jest smaczna i zdrowa. Menu Evanger’s to szeroka gama smaków, wśród których koty mają do wyboru np. soczystego kurczaka, smakowitą jagnięcinę, aromatyczną wołowinę, czy delikatnego łososia.

Na naszym stoisku i tym razem znajdziecie wyłącznie same dobrocie dla kotów. Dla Waszych udomowionych drapieżców przywieziemy najlepsze na świecie jedzenie ACANA i ORIJEN, pyszne i zdrowe przysmaki oraz smakowite mokre karmy Evanger’s. Będziemy mieć również żwirki Pestell Easy Clean, które powstają z najlepszego na świecie kanadyjskiego bentonitu sodowego. Żwirki te  nie pylą się, łatwo się zbrylają i doskonale niwelują nieprzyjemne zapachy.

Nasza załoga już nie może doczekać się nadchodzącego wydarzenia. Będziemy na Was czekać w sobotę od godziny 10 do 18 oraz w niedzielę między godz. 9, a 17.

 

 

 

 

 

 

Wróć do listy aktualności