Emilia

NOWOŚĆ – Whimzees już w sprzedaży

Nowość Whimzees

Z ogromną przyjemnością informujemy, że na naszych sklepowych półkach rozgościła się nowa marka. To Whimzees  –  Gryzaki dentystyczne dla psów –  od dziś są już w sprzedaży. 

Producentem naszych gryzaków jest firma WellPet. To grupa ludzi kochających psy i Ziemię. Mają obsesję na punkcie wprowadzania na rynek wyłącznie najlepszych, najzdrowszych i najciekawszych do zabawy produktów dla psów.  Robią to w zrównoważony i społecznie odpowiedzialny sposób. Tak powstała marka Whimzees.

Whimzees to najlepsze na świecie gryzaki dentystyczne, stworzone z myślą o higienie jamy ustnej psów. Wytwarzane są w Holandii z najdoskonalszych składników, według najwyższych standardów. To, co szczególnie ważne, cała ich produkcja odbywa się w trosce o środowisko naturalne poprzez oszczędność energii, recykling i zarządzanie odpadami.

Gryzaki dentystyczne WHIMZEES zostały stworzone, by pomagać w usunięciu płytki i kamienia nazębnego u dorosłych psów. To smakołyki, które powstają wyłącznie z naturalnych składników, bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.

hipoalergiczne, dlatego można je podawać wszystkim psom, w szczególności tym wrażliwym. Nie zawierają białek pochodzenia zwierzęcego, są lekkostrawne i nie powodują zakłóceń w codziennej diecie psów. 

Charakteryzują się twardą konsystencją i unikatowymi kształtami, to zachęca do dłuższego żucia i wydłuża czas czyszczenia zębów. Gryzaki dentystyczne WHIMZEES posiadają również wypustki i krawędzie ułatwiające czyszczenie trudno dostępnych miejsc – na podobieństwo włosia szczoteczki do zębów. 

Gryzaki dentystyczne WHIMZEES dostępne są w 5 zabawnych kształtach, które jeszcze bardziej zachęcają do gryzienia:

    •  Aligator
    •  Szczoteczka do zębów
    •  Jeż
    •   Stix
    •   Kość ryżowa

    

Twój pies z pewnością je pokocha, a codzienna higiena zębów stanie się dla niego przyjemną zabawą.

Nasze gryzaki dentystyczne występują w 3 kolorach, które możecie znaleźć w ciekawym zestawienie w różnorodnych rozmiarach i opakowaniach. Odkryj produkty Whimzees.

Dlaczego gryzaki dentystyczne Whimzees są tak ważne dla zdrowia Twojego psa?

Gryzaki dentystyczne WHIMZEES opracowano, aby pomóc w usunięciu płytki nazębnej
i kamienia nazębnego u dorosłych psów, poprzez mechaniczne ścieranie. Dzięki twardej konsystencji i unikatowym wzorom WHIMZEES zachęcają do dłuższego żucia, wydłużając czas czyszczenia. Posiadają również wypustki i krawędzie ułatwiające czyszczenie trudno dostępnych miejsc na podobieństwo włosia szczoteczki do zębów.

Dodatkową zaletą gryzaków dentystycznych jest to, że kiedy pies żuje lub gryzie je przez dłuższy czas, następuje pobudzenie ślinianek i zwiększone wydzielanie śliny do jamy ustnej. Ślina psów ma właściwości przeciwbakteryjne i jest szczególnie skuteczna przeciwko bakteriom Escherichia coli i Streptococcus canis, dzięki czemu może pomóc ograniczyć rozwój płytki nazębnej, poprawiając ogólny stan zdrowia zębów.

 

Wróć do listy aktualności